Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Reliģija

Kristīgās psiholoģijas doktors no ASV Donalds Klerijs seminārā par veiksmi un patiesību

Publicēts 2008-04-23 10:21:08

Samazināt palielināt tekstu

21.04.2008

3.maijā Liepājā, Liepājas baptistu Pāvila draudze rīko semināru, kuru vadīs ASV kristīgās psiholoģijas doktors Donalds Klerijs. Klerijs Latvijā pazīstams ar semināru vadīšanu, ģimeņu un individuālo konsultāciju sniegšanu par saskarsmes psiholoģiju, pirmslaulību laiku un attiecībām laulības dzīvē, attiecībām darbā, ģimenē, draudzē, par to kā sasniegt iecerēto, un citām tēmām.

Kristīgā psiholoģija no citiem psiholoģijas virzienim atšķiras ar to, ka visam pamatā tiek likti Dieva mērķi. Citi psiholoģijas virzieni neskar garīgo dimensiju, to skar tikai ticība.

Donalds Klerijs ir mācītājs, kristīgās psiholoģijas doktors, organizācijas "Kristīgā ģimenes dzīve" dibinātājs un prezidents, kura lekcijas vienmēr pulcē lielu interesentu pulku. Šoreiz D.Klerijs runās par to, kas ir veiksme un kas - "īstā patiesība", par to, kā mēs VISI rīkojamies, neatkarīgi no vecuma. Viņš stāstīs, kā mēs varam nokļūt situāciju slazdos, kā citi cilvēki var mūs kontrolēt un manipulēt ar mums. Uzzināsiet par dzīves ceļiem, kas nosaka, kur jūs dzīvē esat tagad, kā esat tur nonācis, un, kā nokļūt tur, kur jūs vēlaties. Vēl tiks runāts par to, ko cilvēki patiesi domā, ja viņi sniedz atbildes, izmantojot specifiskus vārdus, kā "nolasīt" cilvēkus, nepazīstot viņus. Tas, ko darām ar citiem, nosaka, kā citi mūs uztver. Donalds Klerijs sola arī praktiskus vingrinājumus – testus.

Seminārs notiks 3.maijā, Liepājas baptistu Pāvila draudzē, Kuršu ielā 19. Dalība seminārā bez maksas.

Seminārs – mūzikas svētku ietvaros

Seminārs tiek organizēts kristīgās mūzikas svētku "NĀC & ELPO BRĪVI! 2008" ietvaros, kas notiks Liepājā no 2.līdz 4. maijam. Svētku programmā paredzēti kristīgās mūzikas koncerti Liepājas latviešu biedrības namā (LLBN) un Pāvila draudzes dievnamā, kuros piedalīsies tādas Latvijā jau pazīstamas grupas un mūziķi kā "Man-hu", "Āķis", Elīza Godiņa, Valdis Indrišonoks, uc. Notiks arī dievkalpojumi, sporta aktivitātes, kā arī mūzikas diska "Laiks pielūgt 2" prezentācijas pasākums LLBN.

Visi pasākumi ir bez ieejas maksas.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv