Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ceļojumi un tūrisms

Kuldīgas rajonā būs septiņi jauni tūrisma informācijas stendi

Publicēts 2007-03-07 18:41:11

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 7.martā, Kuldīgā, pie Alekšupītes ūdenskrituma, tika uzstādīts pirmais Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) sadarbībā ar Kuldīgas tūrisma informācijas centru (TIC) veidotais informatīvais stends Kuldīgas rajonā. Pavisam Kuldīgā un rajonā tiks uzstādīti 7 (septiņi) šāda veida stendi. Ārpus Kuldīgas pilsētas informatīvos stendus uzstādīs Skrundā, Alsungā, Rendā, Ēdolē un Kabilē, informē Kuldīgas TIC tūrisma speciāliste Jana Bergmane.

Stendi sniegs tūrisma informāciju visiem satiksmes dalībniekiem, kuru mērķis ir tūrisma objektu apmeklēšana, kā arī ar fotoattēliem ilustrēs nozīmīgākos no tiem Kuldīgā un tās apkārtnē. Tajos būs aplūkojama attiecīgā reģiona apkārtnes karte un pieejama informācija par 100 kilometru rādiusā tuvākajiem apskates objektiem, kultūras un vēstures objektiem.

Šāda iespēja radusies īstenojot projekta "Vienotas tūrisma informatīvās sistēmas izveidošanas veicināšana Latvijā– informatīvo stendu tīkla izveidošana uz Latvijas autoceļiem" aktivitātes. Tā mērķis ir nodrošināt pieejamu, saprotamu un uzticamu attiecīgā reģiona tūrisma informāciju, tādēļ izvietojot informācijas stendu pieturvietās uz Latvijas autoceļiem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Tūrisma attīstības valsts aģentūra; Kuldīga; Kuldīgas tūrisma informācijas centrs;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv