Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Kuldīgas skriešanas svētki ir klāt!

Publicēts 2009-08-07 16:14:06

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 8. augustā, notiks 4. SEB Kuldīgas pusmaratons – Latvijas čempionāts pusmaratonā, šobrīd internetā pusmaratonam pieteikušies 580 dalībnieku, bet tautas skrējienam 200. Pieteikšanās turpināsies arī rīt klātienē, un sacensību organizētāji prognozē, ka, kopā ar bērnu skrējiena dalībniekiem un komandu skrējējiem, Kuldīgas skriešanas svētkos piedalīsies daudz vairāk nekā 1000 skriešanas cienītāju.

Sacensību rīcības komitejas priekšsēdētāja Saila Jansone ir gandarīta par lielo kuldīdznieku, Latvijas un ārvalstu iedzīvotāju atsaucību, piesakoties jau tradicionālajam Kuldīgas pusmaratonam. „Katru gadu skrējēju skaits tikai pieaug, un tas mūs priecē, jo mēs Kuldīgā vēlamies attīstīt masu maratonu un pusmaratonu skrējēju tradīcijas, kādas jau ilgus gadus ir pazīstamas citās Eiropas valstīs,” saka S. Jansone.

„Tas ir nebijis notikums, kad uz sacensībām piesakās visi labākie Latvijas elites skrējēji. Tas nozīmē, ka par Latvijas čempiona titulu pusmaratonā būs ļoti spraiga cīņa un interesanti būs ne tikai pašiem dalībniekiem, bet arī skatītājiem. Prieks, ka šīs sacensības kļuvušas tik apmeklētas, un aizvien vairāk iedzīvotāju kā veselīga dzīvesveida pamatu izvēlas skriešanu,” saka Kuldīgas pusmaratona idejas aizsācējs, bijušais veselības ministrs Ivars Eglītis.

Pirmo reizi rīt uz starta dosies Kuldīgas pilsētas iestāžu un uzņēmumu komandas, tai skaitā Kuldīgas novada domes komanda. Padomāts arī par mazākajiem bērniem, kuri varēs izmēģināt spēkus 500 metru skrējienā pa Liepājas ielu.

I. Eglītis, kurš arī pats piedalīsies sacensībās, sagatavojis veicināšanas balvas labākajai Kuldīgas novadniecei un labākajam Kuldīgas novadniekam par augstu sportisku sniegumu 4. SEB Kuldīgas pusmaratonā. I. Eglītis ātrākajiem Kuldīgas novada iedzīvotājiem pasniegs 50 eiro lielu naudas balvu un šampanieti.

Kā jau ziņots, sestdien, 8. augustā Kuldīgā jau ceturto reizi notiks pusmaratons, kas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāts pusmaratonā. Sacensību trase (21,097 km) vīsies caur vecpilsētu un pāri vēsturiskajam ķieģeļu tiltam pār Ventu. Plkst. 11.00 sāksies dalībnieku reģistrācija, no plkst. 13.30 pulcēšanās svinīgajam startam, plkst. 13.30 starts bērnu skrējienam, plkst. 13.50 svinīgais starts pusmaratona skrējienam, plkst. 14.00 starts pusmaratonam, plkst. 14.10 starts tautas un komandu skrējienam, plkst. 16.00 sacensību dalībnieku apbalvošana un loterija, bet plkst. 17.00 aicināto viesu oficiālā pieņemšana viesnīcā „Metropole”.

 
Sacensību dienā, no plkst. 12.00 līdz 13.00, Rātslaukumā notiks koncerts ar „Mirage Octet” un solista Laimja Rācenāja piedalīšanos. Bērni varēs aktīvi pavadīt brīvo laiku, rotaļājoties piepūšamajās atrakcijās 1905. gada parkā.

Sacensības rīko Kuldīgas novada dome sadarbībā ar Latvijas vieglatlētikas savienību.

Plašāka informācija Kuldīgas pusmaratona mājas lapā www.kuldigas-pusmaratons.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Maratons;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv