Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

Labklājības ministrijā sākts sociālās aprūpes sistēmas funkciju audits

Publicēts 2007-03-06 16:35:42

Samazināt palielināt tekstu

Pēc labklājības ministres Dagnijas Staķes rīkojuma Labklājības ministrijā sākts sociālās aprūpes pakalpojumu sistēmas darbības nodrošināšanai noteikto funkciju un to izpildes efektivitātes audits.

Šādu lēmumu ministre pieņēma tiekoties ar sociālās aprūpes centru vadītājiem un uzklausot viņu viedokli par visiem problēmjautājumiem, ar kuriem viņi kā praktiķi sastopas ikdienā. "Audita veikšana jau iepriekš bija paredzēta ministrijas darba plānā, tomēr nelaimes gadījums "Reģos" liek mums sociālās aprūpes pakalpojumu sistēmu kopumā izvērtēt steidzamības kārtā," norāda Dagnija Staķe.

Ministre uzsver, ka audita laikā paredzēts vērtēt funkciju sadalījumu starp Labklājības ministriju, Sociālo pakalpojumu pārvaldi un citām iesaistītajām institūcijām, tai skaitā valsts, pašvaldību un privātajiem pakalpojumu sniedzējiem. Tiks vērtēta funkciju izpildes likumība, ekonomiskums, efektivitāte un lietderība.

Lai izvērtētu tādus jautājumus, kā piemēram, mērķa noteikšanu, darba plānošanu, pienākumu deleģēšanu, riska vadību, informācijas apriti, kā arī ziņošanu par neatbilstībām, tiks vērtēts, kā iesaistītās institūcijas pilda sev uzdotās funkcijas, īpašu uzmanību pievēršot iesaistīto institūciju sadarbības efektivitātei un informācijas apmaiņas operativitātei. Tāpat tiks auditēti arī personāla resursi un to spēja pildīt noteiktās funkcijas.

Sociālās aprūpes sistēmas funkciju auditu paredzēts veikt līdz 10. aprīlim.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Dagnija Staķe; Sociālās aprūpes centri; Audits;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv