Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

„LatConsul” Zvanu centrs piedāvā kvalitatīvus telemārketinga pakalpojumus

Publicēts 2009-07-07 15:42:34

Samazināt palielināt tekstu

Pirms pusotra gada Biznesa konsultāciju un mācību centrs „LatConsul” veiksmīgai sadarbībai ar klientiem atvēra savu Zvanu centru. Pateicoties sekmīgai līdzšinējai centra darbībai un uzkrātajai pieredzei, „LatConsul” sāk piedāvāt telemārketinga pakalpojumus citiem uzņēmumiem.

Viens no galvenajiem klientu piesaistes principiem ir kvalitatīva klientu apkalpošana. Lai to realizētu, ir vajadzīgs apmācīts un zinošs pārdevējs, kurš spēj izzināt un izprast klienta vēlmes, piedāvājot attiecīgo risinājumu. Tādēļ aizvien vairāk uzņēmumu izvēlas telemārketingu kā vienu no līdzekļiem tiešas, divpusējas komunikācijas veidošanai ar klientiem.

Biznesa konsultāciju un mācību centrs „LatConsul” piedāvā šādus izejošā telemārketinga pakalpojumus:
* Mārketinga pētījumus (sākot no mērķa auditorijas noteikšanas, pētījuma anketu izstrādes, pētījuma realizēšanas, iegūtās informācijas apstrādes un beidzot ar iegūtās informācijas apkopošanu un analīzi);
* Pārdošanu pa telefonu (mērķa auditorijas noteikšana, pārdošanas metožu izstrāde un pielietošana saskaņā ar pasūtītāja darbības nozari un prasībām).
Iespējami dažādi pakalpojumu veidi atbilstoši katra klienta vajadzībām:
telefonaptaujas, klientu informēšana, klientu apmierinātības noteikšana, datu bāzes atjaunošana, jaunu klientu piesaiste, produktu testi u.tml.

Profesionāli apmācīti un pieredzējuši Zvanu centra operatori iegūs vai sniegs Jūsu izvēlētajai mērķa auditorijai nepieciešamo informāciju.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LatConsul, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv