Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sports

Latvija sagatavojusies Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm norisei

Publicēts 2009-06-04 15:56:44

Samazināt palielināt tekstu

02.06.2009

Visi iesaistītie un atbildīgie partneri atbilstoši sagatavojušies Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm norisei Latvijā no 7.jūnija līdz 20.jūnijam Liepājā, Rīgā un Valmierā – pēc ziņojumu uzklausīšanas tika secināts vakar, 1.jūnijā čempionāta organizēšanas uzraudzības darba grupas sanāksmē, ko vadīja izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe. Viņa īpaši rosināja čempionāta organizatorus turpināt darbu pie tā, lai nodrošinātu caurskatāmu un precīzu valsts un sponsoru piešķirto līdzekļu izmantošanu, lai čempionāta norise Latvijā vairotu mūsu valsts atpazīstamību pasaulē un sniegtu ieguldījumu Latvijas ekonomikā. Tāpat ministre pauda pārliecību arī par Latvijas izlases sekmīgo sniegumu čempionātā.

Iekšlietu ministrijas pārstāvji apliecināja gatavību drošības pasākumu nodrošināšanai. Veselības ministrija informēja par dienestu gatavību sniegt nepieciešamos veselības aprūpes pakalpojumus, kā arī – informēja par Sabiedrības Veselības aģentūras iesaistīšanos šajā sporta dzīves pasākumā. Čempionāta organizatori atzinīgi novērtēja Ārlietu ministrijas darbu čempionāta sagatavošanas laikā. Kā tika uzsvērts sanāksmē, jau līdz šim notikušās pārbaudes spēles apliecinājušas atbildīgo dienestu gatavību atbilstošai sev uzticēto pienākumu veikšanai.

Nodibinājuma „Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm 2009” pārstāvji informēja, ka gan pašmāju, gan ārvalstu fani izrādījuši lielu interesi un jau šobrīd notiek aktīva biļešu tirdzniecība, tajā skaitā – uz Latvijas spēlēm, atklāšanas un finālsacensībām.

Plānots, ka čempionāts Rīgā, Liepājā un Valmierā notiks no 7.jūnija līdz 20.jūnijam, 4 apakšgrupu turnīrs notiks no 7.jūnija līdz 9.jūnijam, katras grupas 3 labākās komandas spēlēs nākamajā – kvalifikācijas kārtā, kas notiks no 11.jūnija līdz 16.jūnijam, ceturtdaļfinālu spēles notiks no 17.jūnija līdz 18.jūnijam, pusfināls – 19.jūnijā, bet fināls – 20.jūnijā. Jau pašlaik Latvijā trenējas gan mūsu izlase, gan Turcijas un Ukrainas spēlētājas, bet līdz 5.jūnijam Latvijā būs ieradušās visas 16 komandas. Spēļu tehniskais nodrošinājums atbilst visiem starptautiskajiem standartiem, visās spēļu arēnās nodrošināti apstākļi sekmīgam mediju darbam un visu spēļu televīzijas translācijas Latvijā nodrošinās TV 3 un TV 3+, kā arī Viasat Sport Baltic. Lai atspoguļotu čempionāta norisi, tam ir akreditējies vēl sieviešu basketbola čempionātu vēsturē nebijis žurnālistu skaits – vairāk nekā 200 mediju pārstāvju.

Sanāksmē piedalījās Valmieras, Liepājas pārstāvji, Izglītības un zinātnes ministrijas, Iekšlietu ministrijas, Veselības ministrijas, Latvijas Basketbola savienības un nodibinājuma „Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm 2009” pārstāvji. 

http://www.izm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Basketbols;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv