Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Latvija un Japāna vienojas attīstīt ekonomisko sadarbību

Publicēts 2007-08-17 10:33:13

Samazināt palielināt tekstu

Ārlietu ministrs Artis Pabriks 16. augustā tikās ar Japānas Finanšu ministrijas viceministru Kazunori Tanaku (Kazunori Tanaka) un pauda gandarījumu par abu valstu divpusējo sadarbību. Puses atzīmēja interesi turpināt un attīstīt sadarbību arī nākotnē, īpaši ekonomikas jomā.

Artis Pabriks aicināja Japānas uzņēmējus investēt Latvijā, atzīmējot priekšrocības, ko piedāvā Latvijas infrastruktūra. Tāpat ārlietu ministrs uzrunāja jautājumu par dubulto nodokļu konvencijas noslēgšanu. Japānas puse apstiprināja, ka ir gatava sākt sarunas par dubulto nodokļu konvencijas parakstīšanu.

Ārlietu ministrs pauda prieku, ka pēdējo gadu laikā Latvijas un Japānas attiecības kļuvušas ciešākas, norādot, ka augstu tiek vērtēta Japānas imperatora un imperatores vizīte Latvijā. Tāpat viņš izteica vēlmi stiprināt arī politisko dialogu, atzīmējot mutisko vienošanos ar Japānas ārlietu ministru Taro Aso (Taro Aso) par Baltijas valstu un Japānas ārlietu ministru tikšanās rīkošanu. Ministrs izteica atkārtotu uzaicinājumu Japānas ārlietu ministram Taro Aso apmeklēt Latviju.

Artis Pabriks atzinīgi novērtēja Latvijas Goda konsulāta atvēršanu Okinavā un informēja par Latvijas plāniem paplašināt Latvijas goda konsulu tīklu Japānā.

Vizītes ietvaros Japānas Finanšu ministrijas viceministrs tikās arī ar Finanšu ministru Oskaru Spurdziņu un Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Artis Pabriks;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv