Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Latvijas Biznesa Klubs Liepājas Domei dāvina pilsētas karogu

Publicēts 2009-12-09 16:34:53

Samazināt palielināt tekstu

07.12.2009

Latvijas Biznesa Klubs (LBK), lai dotu ieguldījumu nacionāli patriotisko izjūtu saglabāšanā un attīstībā, dāvina Liepājai valsts karogu, kas arī turpmāk varēs plīvot virs Liepājas domes ēkas.

Kā pamanījuši liepājnieki, Liepājas pilsētas Domes ēkas jumtu vairs nerotā valsts karogs. Kā portālam Liepajniekiem.lv pastāstīja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Ģirne, karoga izvietošanu uz ēkas jumta dome vairs nevar atļauties: “diemžēl tagad mēs vairs nevaram atļauties tādu greznību, jo faktiski mums bija dubulti izdevumi par divu karogu uzturēšanu. Tādēļ tagad karogs piestiprināts tikai pie fasādes. Likuma pārkāpums tas nav. To tikai diktē tagadējie ekonomiskie apstākļi ”

Latvijas Biznesa Kluba mērķis ir veicināt vietējo, nacionālo uzņēmumu attīstību, ražošanas un pakalpojumu sniedzēju izaugsmi, kā arī konkurētspēju ne vien Latvijas, bet arī ārvalstu tirgos – nodrošināt uzņēmumiem pieejamas un sasniedzamas eksporta iespējas, kā arī mudināt uzņēmumus būt radošiem inovatīvu risinājumu ieviešanā tirgū, tādējādi palielinot zīmola un uzņēmuma kopumā vērtību.

“Lai sasniegtu mērķi viens no priekšnoteikumiem ir patriotiskas un par savu valsti lepnas sabiedrības veidošana. Kā zināms, liepājniekiem karogs virs domes ēkas bija kā vēl viens atgādinājums par Latviju – valsti, kuras labā strādājam – tādēļ LBK vēlas nākt talkā un dāvināt pilsētas domei karogu. Uzskatām, ka karogam ir simboliska, taču ļoti nozīmīga loma ne vien patriotiskajā audzināšanā, bet arī valstiskā noskaņojuma uzturēšanā,” norāda LBK pārstāve Laura Jansone.

Karogs šīs nedēļas laikā tiks nogādāts Liepājas pilsētas domē. LBK ir gatavs uzņemties gādību arī par karoga regulāru nomaiņu, ja būs šāda nepieciešamība.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas Biznesa Klubs;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv