Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sports

Latvijas braucējam 2. vieta Eiropas čempionāta enduro 1.posmā

Publicēts 2008-04-28 10:12:24

Samazināt palielināt tekstu

26.04.2008

Eiropas čempionāta enduro pirmajā posmā, kas no 19. – 20. aprīlim norisinājās Sicīlijā, 2.vietu veterānu klasē izcīnījis Latvijas braucējs Artūrs Robežnieks.

No 19.-20. aprīlim Sicīlijā, Letojanni, norisinājās Eiropas čempionāta enduro pirmais posms, kurā piedalījās 134 braucēji, tostarp divi no Latvijas – Artūrs Robežnieks veterānu klasē un Kristiāns Evarsons junioru klasē.

Eiropas čempionāta enduro sacensību formula paredz divu dienu braucienus piecu stundu garumā. Pirmajā posmā neierastā sacensību vide – jūras krasts, kalnu trase un +32 grādu karstums neradīja būtiskus šķēršļus Artūram Robežniekam, kas tikai nedaudz atpaliekot no uzvarētāja vācieša Olafa Redekera, ieguva 2.vietu Eiropas čempionāta enduro pirmajā posmā.

Kristiāns Evarsons ierindojās 20.vietā junioru E1, saņemot 3 ieskaites punktus.

Kā pēc sacensībām informēja A. Robežnieks, Itālijā trases jau izsenis tiek piemērotas vietējo sportistu meistarībai. Piemēram, mums latviešiem kalnainās un akmeņainās trases nav ierasta vide un ir pastiprinātāka konkurence ar vietējiem sportistiem, kas šādās trasēs trenējas jau no bērnības. Tomēr manā klasē lielākais konkurents bija vācietis Redekers Olafs, aizvadītā gada Pasaules čempionāta enduro dalībnieks, kā arī tikai ar minūtes demsitadaļām ātrumposmos biju pārāks pār vietējo itāļu sportistu. Arī nākamais Portugāles posms maija vidū būs savdabīgs, mums latviešiem, bet mūsu iespējas būs trešajā Eiropas posmā, kas norisināsies Latvijā augusta sākumā.

Kopvērtējums veterānu klasē:
1.Redecker Olaf (Vācija)
2.Artūrs Robežnieks (Latvija)
3.Cyprian Zdenek (Čehija)

Kopvērtējums junioru E1 klasē:
1.Gerini Maurizio (Itālija)
2.Lebrun Sylvain (Francija)
3.Moyce Oliver (Lielbritānija)

Nākamais Eiropas čempionāta enduro posms norisināsies jau pavisam drīz no 10. līdz 11.maijam Portugālē.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Enduro; Artūrs Robežnieks;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv