Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Reliģija

Latvijas ģenerālkonsule tiekas ar Krievijas metropolītu Vladimiru

Publicēts 2007-04-13 09:16:23

Samazināt palielināt tekstu

Šī gada 12. aprīlī Latvijas ģenerālkonsule Sanktpēterburgā Iveta Sers tikās ar Sanktpēterburgas un Lādogas metropolītu Vladimiru (Санкт-Петербургский и Ладожский митрополит Владимир) un pārrunāja Latvijas un Krievijas attiecības, abu valstu Pareizticīgo baznīcu sadarbību, kā arī apsprieda baznīcas nozīmi sabiedrībā.

Iveta Sers atzinīgi novērtēja Latvijas un Krievijas attiecību pozitīvo virzību, uzsverot abu valstu robežlīguma noslēgšanu, un pateicās metropolītam par Pareizticīgo baznīcas ieguldījumu Latvijas un Krievijas attiecību veicināšanā. Ģenerālkonsule un metropolīts bija vienisprātis, ka svarīga ir saticība starp abām tautām un jāturpina līdzšinējā aktīvā sadarbība, jo tā būs izdevīga abām valstīm.

Tikšanās laikā Iveta Sers Sanktpēterburgas un Lādogas metropolītam Vladimiram nodeva Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra dāvanu - Viņa Svētības Maskavas un visas Krievzemes Visusvētīgā Patriarha Aleksija II fotoattēlu, kas uzņemts Viņa Svētības vizītes laikā Rīgā 2006. gada maijā.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv