Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ugunsdrošība, glābšana un civilā aizsardzība

Latvijas Jūras spēki un Gaisa spēki palīdz meklēt pazudušos Lietuvā

Publicēts 2007-09-25 23:50:39

Samazināt palielināt tekstu

Vakar, plkst. 21.05 no Klaipēdas Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centra (MRCC Klaipēda) saņemta informācija, ka jūrā netālu no apdzīvotas vietas Šventoja izgājusi motorlaiva un tajā atradušies divi cilvēki.

Ņemot vērā vēja stiprumu un laiku, kas bija pagājis no meklēšanas un glābšanas darbu uzsākšanas brīža, palīdzība tika lūgta arī Latvijas Jūras spēku Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centram. Tika uzsākti meklēšanas darbi rajonā uz dienvidiem no Liepājas līdz Lietuvas robežai.

Sadarbojoties Lietuvas un Latvijas Meklēšanas un glābšanas koordinācijas centriem šodien, kopš plkst. 06.00 rītā turpinās meklēšana. Uz notikuma vietu nosūtīts gan Latvijas Jūras spēku Krasta apsardzes kuģis KA-01, gan Latvijas gaisa spēku helikopters LAF 104. Arī no Lietuvas puses meklēšanas un glābšanās operācijā iesaistītas gaisa un jūras spēku vienības.

Pamatojoties uz savstarpējo valstu sadarbību cilvēku meklēšanā un glābšanā jūrā, Latvijas Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs iesaistās meklēšanā.

Pašreiz norisinās starptautiska meklēšanas un glābšanas operācija.

www.mrcc.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv