Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

Latvijas pašvaldības un uzņēmumi ikdienas pārvadājumiem izvēlas Mercedes-Benz autobusus

Publicēts 2009-11-27 19:59:42

Samazināt palielināt tekstu

Gandrīz 40 pašvaldības Latvijā, kā arī vairāki komercuzņēmumi ikdienas pārvadājumu veikšanai šobrīd izmanto tieši Mercedes-Benz markas mikroautobusus, kas iegādāti pie Daimler AG ģenerālpārstāvja un oficiālā Mercedes-Benz autobusu tirgotāja Latvijā SIA Domenikss. Kopš 2008. gada 1. janvāra SIA Domenikss pārdevis 450 Mercedes-Benz mikroautobusus un 5 lielos – starppilsētu pārvadājumu autobusus. Turklāt par absolūtu tirgus līderi ir atzīstams Mercedes-Benz Sprinter – deviņi no desmit mikroautobusu pircējiem izvēlas dažādas tieši šī modeļa versijas.

Gan 16-vietīgie, gan 19-vietīgie Mercedes-Benz Sprinter visbiežāk tiek izmantoti gan skolēnu pārvadāšanai un ikdienas pārvadājumiem, gan dažādiem izbraukumiem un ekskursijām. Savukārt 7-vietīgie Mercedes-Benz Vito visbiežāk tiek izmantoti kā dienesta automobiļi pašvaldību darba nodrošināšanai, kā arī kā transports iedzīvotāju ar īpašām vajadzībām pārvadāšanai.

Pateicoties izcilajai kvalitātei, augstajam drošības un komforta līmenim, izturībai grūtos ekspluatācijas apstākļos, kā arī dažādām tehniskajām iespējām un priekšrocībām, Mercedes-Benz Sprinter mikroautobusi izpelnījušies augstu atzinību Domenikss klientu vidū. Mercedes-Benz mikroautobusus un autobusus izmanto ne tikai Latvijas pašvaldības, bet arī vairāki komercuzņēmumi, privātpersonas, kā arī taksometru kompānijas, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pilsētās.

Preiļu novada pašvaldība Mercedes-Benz automobiļus izmanto jau 6 gadus, šobrīd ikdienā pārvietojoties tieši ar Mercedes-Benz  Sprinter mikroautobusu. “Mercedes-Benz izvēlējāmies tāpēc, ka tā ir pārbaudīta vērtība, turklāt izturīgāka par citām mašīnām. Lai arī rezerves daļas tai ir nedaudz dārgākas, tomēr kopumā mūsu izvēle noteikti atmaksājas – automašīna kalpo lieliski un tai ir garantētā apkope un serviss. Katru dienu mērojam garus maršrutus, turklāt ne pa tiem labākajiem ceļiem – bērnus vadājam uz skolu, sportistus uz sacensībām un sporta spēlēm, savukārt savus koristus uz „Koru kariem”. Gada laikā esam nobraukuši jau 50 000 km un varam droši teikt, ka automašīna ir gudra, ērta un kalpo gods godam,” saka Preiļu novada domes autovadītājs Vitālijs Upenieks.

Savukārt Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja vietniece Aija Raginska atzīst: „Ikdienā pārsvarā iznāk braukt pa zemes ceļiem, un tā kā ik dienas vadājam Dignājas pamatskolas bērnus uz skolu, mums ir ļoti svarīgi, lai autobuss būtu drošs un izturīgs. Ar Mercedes-Benz Sprinter braucam jau gadu un ar savu izvēli esam ļoti apmierināti.”

Mercedes-Benz Sprinter pasažieru mikroautobusiem ir ērts un standartiem atbilstošs sēdvietu izkārtojums, droša un ērta pasažieru iekāpšana un izkāpšana, plašs salons ar augstiem griestiem, salona kondicionēšanas un apsildes sistēma, viegli kopjami un ergonomiski pasažieru sēdekļi, kas pasažieriem nodrošina lielu komforta līmeni brauciena laikā. Savukārt vadītāja ērtībām mikroautobuss aprīkots ar daudzfunkcionālu komforta sēdekli, regulējamu stūres ratu, kruīza kontroles sistēmu, digitālo tahogrāfu, centrālo atslēgu un pretaizdzīšanas signalizācijas ierīcēm.
 
Autobusa standarta aprīkojumā ietilpst vairākas drošības sistēmas: elektroniskā stabilitātes programma ESP, bremzēšanas sistēma ar ABS, ASR, EBD, kā arī gaisa drošības spilvens vadītājam. Autobuss ir īpaši pielāgots braukšanai sliktos ceļu apstākļos, to nodrošina pastiprināta balstiekārta. Tas aprīkots atbilstoši visām Eiropas direktīvu prasībām.

SIA Domenikss jau kopš 2008. gada aprīļa, kļūstot par EvoBus Mercedes-Benz autobusu ģenerālpārstāvi Latvijā, nodrošina Mercedes-Benz autobusu tirdzniecību un tehnisko apkopi. Šobrīd SIA Domenikss piedāvā vairāku veidu Mercedes-Benz autobusus, kas īpaši aktuāli Latvijas tirgum – tūrisma autobusus TRAVEGO un TOURISMO, iekšzemes pārvadājumu autobusus – INTOURO un INTEGRO, kā arī pilsētas autobusus ar zemajām grīdām – CITARO (12m), CITARO G (18m), CONNECTO (12m) un CONNECTO G (18m). Visi Mercedes-Benz autobusi ir aprīkoti ar Blue Tech diesel tehnoloģiju, kas vienlaikus ir gan dabai draudzīgāka, gan ekonomiskāka.


Par Domenikss:

Domenikss grupā ietilpst SIA Domenikss – Daimler AG ģenerālpārstāvis Latvijā, kas nodarbojas ar Mercedes-Benz vieglo un apvidus automobiļu, pasažieru un kravas mikroautobusu, kravas automobiļu, autobusu tirdzniecību un Maybach automobiļu tirdzniecību; autorizēts Mitsubishi Fuso ģenerālpārstāvis Latvijā, kas nodarbojas ar kravas automobiļu Mitsubishi Fuso Canter tirdzniecību; oriģinālo Mercedes-Benz, Mitsubishi Fuso rezerves daļu tirdzniecību un servisa pakalpojumu sniegšanu; SIA Domenikss filiāles Ventspilī un Daugavpilī un SIA Baltijas Auto Centrs (mazlietotu automobiļu tirdzniecība).

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Integro
Mercedes-Benz Integro


Mercedes-Benz Sprinter
Mercedes-Benz Sprinter
Atslēgvārdi: Domenikss, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv