Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Latvijas piensaimnieku delegācija Ķīnā iepazīstas ar iespējamo eksporta tirgu

Publicēts 2008-05-21 16:08:07

Samazināt palielināt tekstu

No 13. līdz 21.maijam darba vizītē Ķīnā uzturējās Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības delegācija, kuras sastāvā bija iekļauti piecu Latvijas piena pārstrādes uzņēmumu vadītāji, kā arī Latvijas Marketinga padomes pārstāvji.

Delegācijas mērķis bija apmeklēt ikgadējo SIAL Pārtikas izstādi Šanhajā un nodibināt kontaktus ar Ķīnas uzņēmējiem, kas būtu ieinteresēti importēt Latvijas piena produktus. Ar Latvijas vēstniecības Ķīnā atbalstu delegācija Šanhajā tikās arī ar Ķīnas Piena produktu rūpniecības asociācijas vadību, vairākiem Ķīnas pārstrādes uzņēmumiem un apmeklēja piena kombinātu. Savukārt Pekinā Latvijas delegācija apmeklēja vēstniecību un tikās ar divu vietējo mazumtirdzniecības veikalu tīklu vadību, lai pārrunātu iespējas piegādāt Latvijas piena produktus.

Pēc vēstniecības rīcībā esošās informācijas šobrīd Ķīnā tikpat kā nav pieejamas Latvijas pārtikas preces, taču jau tuvākajā nākotnē situācija varētu mainīties, Latvijas piena produktu ražotājiem pamazām apgūstot Ķīnas tirgu.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv