Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Latvijas Radio informatīvā vēstule Saeimas Pieprasījumu komisijai, Nacionālai radio un televīzijas padomei, Plašsaziņas līdzekļiem

Publicēts 2007-05-09 18:08:03

Samazināt palielināt tekstu

Par sabiedriskā radio darbību un rādītājiem

Informatīva vēstule

Atsaucoties uz ziņu aģentūras LETA šodien publicēto informāciju par sabiedriskajiem medijiem vēlamies informēt, ka Latvijas Radio kopējā tirgus daļa (Share %) pēc TNS Latvia 2007.gada mediju pētījuma datiem sasniedz 43%, kas ir gandrīz puse no radio tirgus. Kopējais Latvijas Radio klausītāju skaits sasniedz 1 132 000. Šādi reitingi ir ļoti pozitīvi ne tikai Latvijas mediju vidē, kur strauji ienāk jauni mediji, bet arī Eiropas sabiedrisko radio vidē kopumā, kur novērojams sabiedrisko radio popularitātes kritums.

Latvijas Radio vienmēr tiek nodrošināta maksimāla operativitāte un objektivitāte jaunāko notikumu atspoguļošanā. Latvijas Radio pat ir vienošanās ar Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un Valsts policiju par operatīvās informācijas aprites nodrošināšanu.

Turklāt Valsts kancelejas vēstule "Par valstiski nozīmīgu pasākumu atspoguļošanu sabiedriskajās raidorganizācijās" tapusi, lai varētu veiksmīgi koordinēt informācijas apriti starp sabiedriskajiem medijiem un valsts institūcijām, tādā veidā nodrošinot efektīvu sabiedrības informēšanu par visiem valstiski nozīmīgajiem pasākumiem, piemēram, Latvijas Vispārējo dziesmu un deju svētku norisi. Šai vēstulei ir informatīvs raksturs un tā neuzliek par pienākumu atspoguļot visus vai kādus konkrētus valsts institūciju norādītos pasākumus, un tas ir viens no veidiem kā Latvijas Radio var veiksmīgi sadarboties ar valsts institūcijām, pildot sabiedriskā medija funkcijas.

Ar cieņu, A.Semēvics

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas Radio;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv