Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Latvijas Radio pārtrauc raidīt Džeza radio

Publicēts 2009-04-29 11:59:30

Samazināt palielināt tekstu

28.04.2009

No 1.maija Latvijas Radio pārtrauks raidīt Džeza radio interneta kanālu. Šis bija pirmais radio kanāls, kuru Latvijas Radio piedāvāja klausīties tikai interneta vidē.

Diemžēl smagajā finanšu situācijā Latvijas Džeza radio ir viens no projektiem, kura uzturēšanai finanšu līdzekļu nepietiek. Līdz šim salīdzinoši nelielie izdevumi par kanāla uzturēšanu tika apmaksāti no Latvijas Radio iekšējiem finanšu resursiem. Tomēr sabiedriskās raidorganizācijas pašreizējās optimizācijas apstākļos resursu Džeza radio uzturēšanai, piemēram, autortiesību un blakustiesību maksājumiem, vairs nav, tāpēc interneta kanāls tiek slēgts.

Latvijas Džeza radio darbojās jau gandrīz gadu un tajā varēja klausīties populārākās džeza kompozīcijas, to skaitā arī Latvijas džeza mūzikas pērles. Šis kanāls bija lieliska iespēja klausītājiem iepazīties arī ar Latvijas Radio fonotēkas bagātajiem materiāliem. 

Latvijas Radio atvainojas Džeza radio klausītājiem par sagādātajām neērtībām un cer, ka nākotnē būs iespēja kanālu atjaunot.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv