Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Latvijas Radio pirmais pasaulē saņems ISAS sertifikātu

Publicēts 2008-03-26 23:22:08

Samazināt palielināt tekstu

Šī gada 3.aprīlī Latvijas Radio kļūs par pirmo radio raidorganizāciju pasaulē un pirmo mediju organizāciju Eiropā, kas saņems mediju kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu ISAS BC 9001:2003.

ISAS BC ir specifiski elektroniskajiem medijiem pielāgots kvalitātes vadības sistēmas standarts, kas izveidots uz kvalitātes vadības standarta ISO 9001 pamata. ISAS BC kvalitātes vadības sistēma ir efektīvākais veids, kā pilnveidot uzņēmuma darbības mehānismu. Šis mehānisms visaugstākajā kvalitātē apzina un apmierina klausītāju un sabiedrības vajadzības, nodrošina uzņēmuma stratēģisko mērķu sasniegšanu un ļauj īstenot uzņēmuma misiju.

Šo standartu, apvienojot mediju organizāciju darbības principus, kas kopīgi visiem plašsaziņas līdzekļiem, izveidojis Mediju un sabiedrības fonds (Media and Society Foundation) Šveicē. Fonds ir prominenta starptautisku mediju profesionāļu organizācija.

Kvalitātes sistēmas sertifikācija būs sākums pastāvīgam organizācijas iekšējā pašvērtējuma procesam. Tā ir iespēja padziļināti vērtēt vadības sistēmu kopumā, apzināt sistēmas vājos punktus. Radošā sfērā ISAS BC ieviešana nozīmē izprastus un akceptētus kvalitatīvos kritērijus un to vērtēšanas principus, kas dod iespēju nepārtraukti pilnveidot satura kvalitāti.

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties svinīgajā ISAS BC 9001:2003 sertifikāta pasniegšanas ceremonijā 3.aprīlī, plkst. 15:30 Lielās Ģildes Minsteres zālē.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas Radio;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv