Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

Latvijas transporta kompānijas pāriet uz jauno muitas garantiju sistēmu kravu piegādē uz Krievijas Federāciju

Publicēts 2007-10-17 12:13:18

Samazināt palielināt tekstu

Latvijas Transporta Savienība aicina žurnālistus uz preses brīfingu, kas veltīts principiāli jaunas muitas garantiju sistēmas ieviešanai preču piegādē iekšējā un starptautiskā tranzītā uz Krievijas Federāciju.

Kā mūsdienīga alternatīva TIR, šī sistēma sniegs jaunas iespējas kravu piegādes uz KF teritoriju garantiju nodrošināšanā pārvadātājiem, loģistiem, 3PL provaideriem, ekspeditoriem un kravu īpašniekiem, paātrinās muitas procedūru noformēšanas procesu un nodrošinās to caurredzamību.

Sagaidāms, ka tas radīs priekšnoteikumus autotransporta rindu samazināšanai uz robežas ar Krieviju, uzlabos sociālo un ekoloģisko situāciju pierobežas rajonos, kā arī būs jauns impulss turpmākai starptautisko autopārvadājumu attīstībai Latvijā.

Brīfingā piedalīsies:
Latvijas Transporta savienības prezidents Vladimirs Zvonarevs, kā arī kompetenti KF reģionālo un federālo muitas orgānu pārstāvji.

Brīfings notiks 18.oktobrī pulksten 12.30 Transporta un sakaru institūtā Lomonosova ielā 1, Rīgā. Preses pārstāvjiem paredzēta bezmaksas autostāvvieta.

Pēc papildus informācijas lūdzam vērsties pie Latvijas Transporta savienības prezidenta Vladimira Zvonareva pa telefonu 29214708, vai pie SIA Eddy Pasākumu Darbnīca pārstāvja Artjoma Korsunska pa telefonu 22012029.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv