Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Veselība un skaistumkopšana

Līdz 20. augustam oficiālā vizītē Latvijā pirmo reizi Tibetas medicīnas ārste Dawa Dolma

Publicēts 2009-08-04 14:00:39

Samazināt palielināt tekstu

03.08.2009

Latvijā Dawa Dolma piedalīsies virknē Jogas terapijai un Tibetas Medicīnai veltītos semināros, kā arī veiks individuālas diagnostiskās konsultācijas un korekcijas.

Dawa Dolma ir vienīgā ārste sieviete, kura jebkad tikusi pielaista pie Viņa Svētības Dalailamas izmeklēšanas un ārstēšanas, turklāt šobrīd viņas uzdevumos ietilpst ne tikai Viņa Svētības pavadīšana tūrēs un izbraucienos Indijas teritorijā pēdējos septiņus gadus, bet arī jaunu, īpašu medikamentu izgatavošana tieši Viņa Svētības Dalailamas vajadzībām.

Viņas 23 gadus ilgā pieredze Men-tsee-khanga (Viņa Svētības Dalailamas medicīnas un astroloģijas institūts) klīnikā Indijā, Daramsalā, no kuriem deviņi gadi pavadīti pildot direktores pienākumus pētījuma nodaļā, pasvītro ārstes unikalitāti.

Dawa Dolma ir pētījusi dažādas saslimšanas un Tibetas Medicīnas efektivitāti to ārstēšanā; kā veiksmīgākie pētījumi tiek minēti izpētes darbi B hepatīta, vēža un diabēta gadījumos, taču, kā atzīst pati Dava Dolma, Tibetas Medicīnas ārsts ir speciālists, kam jāprot un jāzina viss, sākot ar slimības diagnosticēšanu un beidzot ar preparātu pagatavošanu.

Dawa Dolma ir sniegusi publiskās lekcijas un ziņojumus ne tikai Āzijas valstīs, bet arī Eiropā un Amerikā, izpelnoties cilvēku atzinību un vietējo ārstu uzmanību. Šī ir viņas pirmā vizīte Baltijas Valstīs.

Intervijas fragmentu ar ārsti Dawu Dolmu var noskatīties mājaslapā:

http://www.yogafederation.eu.com/lang/lv

Sīkāka informācija un reģistrācija uz konsultācijām: mājaslapā www.healing.lv un pa telefonu (+371) 26485088.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv