Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Liepājā kuģi būs atvēti apskatei

Publicēts 2009-08-06 15:17:13

Samazināt palielināt tekstu

No š. g, 7. augusta līdz 10. augustam Liepājā norisināsies Latvijas Kara flotes 90. gadadienas svinības. Tajās piedalīsies kuģi no Dānijas, Latvijas, Polijas, Somijas un  Vācijas. Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēki svinībās piedalīsies ar 2 mīnu meklētājiem, patruļkuģi un 2 štāba kuģiem un personālsastāvu.

8. augustā no plkst. 10:00-16:00 kuģi atvērti apskatei Liepājas ostas 84. piestātnē.

Liepājnieki un pilsētas viesi varēs uzkāpt un apskatīt Jūras spēku kuģi štāba kuģi „Virsaitis”, Dānijas patruļkuģi „Freja”, Somijas patruļkuģi „Raahe”, Polijas hidrogrāfijas kuģi” Heweliusz” un Vācijas mīnu traleris „Pegnitz”.

Sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domi 8.augustā plkst.16:00 kuģus apmeklēs 25 jaunieši un viņu pavadošās personas no iestādes „Dienas centrs personālam ar garīgās veselības traucējumiem”. Piestātnē būs izstādīti viņu darinātie rokdarbi un gleznas, kurus varēs iegādāties.

Mākslinieces Gulnara Skutele, Gerda Stūre, Marta Jurjāne un Dace Gaile uz Jūras spēku kuģa „Virsaitis” izstādīs gleznu ekspozīciju, ar kuru varēs iepazīties ikviens interesents atvērto kuģu laikā . Gleznu izstādē būs apskatāmi Jūras spēku kuģi .Darbi tapuši pēdējā pusgada laikā.

8. augustā jūrnieki un jaunsargi Liepājā izdalīs iedzīvotājiem svētku programmu.

Latvijas armija izveidota 1919.gada 10.jūlijā, apvienojot Atsevišķo brigādi ar Ziemeļlatvijas brigādi, un par tās komandieri ieceļot ģenerāli Dāvi Sīmansonu.

Svinot Latvijas armijas izveidošanas 90.gadadienu, visos Latvijas novados notiks dažādi pasākumi – militārās parādes, NBS orķestru koncerti, piemiņas ceremonijas, karavīru, zemessargu un jaunsargu sporta sacensības, pārgājieni un talkas, kā arī politikas un vēstures ekspertu diskusijas un konferences..  Plašāk par armijas gadadienas svinībām lasiet svētku mājas lapā www.la90.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv