Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Liepājā tiks atvērts plašākais veikals ELVI

Publicēts 2009-04-29 15:23:32

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 30.aprīlī tiks atvērts lielākais veikals ELVI Liepājā – tajā būs gan 1000 kvadrātmetru liela tirdzniecības zāle, gan plašs ražošanas cehs. Jaunais veikals aizņems lielāko daļu pirmā stāva jaunuzbūvētajā tirdzniecības centrā „Baata”. Tas dos darbu aptuveni 40 liepājniekiem, kā arī nodrošinās Liepājas pilsētas visiem svaigu un kvalitatīvu produkciju.

Šis ir jau otrais jaunatvērtais veikals ELVI šajā mēnesī – pirms pāris nedēļām pavisam jauns veikals ELVI tika atklāts Ķekavas kompaktgalerijā „Liiba”. Veikals Liepājā būs kopumā sešdesmit astotais ELVI tīkla veikals, un tas piederēs vienam no lielākajiem SIA „ELVI grupa” franšīzes partneriem – SIA „Linde Pārtika”. Šobrīd Liepājā jau darbojas trīs veikali ELVI – divi no tiem, tāpat kā jaunais veikals, pieder SIA „Linde Pārtika”, savukārt trešā Liepājas veikala īpašnieks ir SIA „Agma”.

Veikals atklāšanas dienā pircējus gaidīs no pulksten 12:00. Lai liepājniekiem jaunā veikala atvēršana būtu vēl patīkamāka, pirmajā veikala darbības nedēļā pircējus gaidīs dažādi pārsteigumi, kā piemēram, laimīgās stundas, kuru laikā katrs, kas iepirksies vismaz par 15 latiem, saņems dāvanā ELVI krekliņu. Savukārt, mazos veikala apmeklētājus priecēs gan zaļais ELVI cilvēciņš, gan suņuks Tobis. Laimīgās stundas gaidāmas arī nākamajā nedēļas nogalē – 9. un 10. maijā, kad par 15 latu vērtu pirkumu būs iespējams iegūt dāvanu karti 5 Ls vērtībā.

Par ELVI:
ELVI strādā pēc franšīzes principa, veikalu īpašniekiem nodrošinot preču loģistiku, vienotu mārketingu, iepirkumu, IT sistēmu, konsolidētos līgumus, dažādas citas priekšrocības un spēcīgu, uz patērētājiem vērstu zīmolu. ELVI tradicionāli sadarbojas ar vietējiem zemniekiem un ražotājiem, tādējādi piedāvājot pircējiem tuvējā apkaimē ražotus produktus. Sadarbība ar vietējiem ražotājiem ir daļa no ELVI koncepcijas, lai veikals ELVI būtu gan vietējais, gan iecienītais – savējais un kvalitatīvs. Plašāk par ELVI un SIA ELVI Grupa – www.elvi.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: ELVI grupa, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv