Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ceļojumi un tūrisms

Limbažu novada TIC jauns informatīvais materiāls "Dzīvo vesels"

Publicēts 2009-08-05 12:46:58

Samazināt palielināt tekstu

04.08.2009

Limbažu novada tūrisma informācijas centrā no 6. augusta būs pieejams tikko sagatavots un izdots ceļvedis „Dzīvo vesels”, kas tapis Limbažu rajona padomes finansētā projekta konkursa "Pilnveidojot sevi, dot citiem" ietvaros ar Limbažu novada TIC spciālistes Gitas Svilānes un Dainas Čakstes gādību.

Informatīvais materiāls sniegs informāciju par apkārtnes dabas takām, pirtīm un bioloģiskām saimniecībām, kas piemērotas ģimenēm ar bērniem, lai dabiskā un latviskā vidē atgūtu spēkus jaunam darba cēlienam, informēja Limbažu novada TIC vadītāja Ilze Millere. Tāpat materiālā iekļauta informācija, gan kad un kādi augi jāvāc pirtsslotām, kā un kad jāsien slotas, kā jāžāvē un jālieto, gan kad un kā vācami ārstniecības augi veselīgām un garšīgām zāļu tējām. Materiālā iespēja uzzināt, kur meklējama "zaļā aptieka" un vietas, kur viesiem piedāvā nopērties tradicionālajā latviešu pirtī, izmantojot tautas dziedniecības senās metodes. Pieejama arī informācija par saimniecībām, kur apskatīt trušus un doties izjādēs ar zirgiem, kā arī informācija makšķerniekiem - makšķerēšanas vietas un laivu nomas.

Informatīvā materiāla interneta versiju var lejupielādēt interneta vietnē www.visitlimbazi.lv sadaļā Informatīvie materiāli.

www.elimbazi.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv