Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

Limbažu slimnīca līdz oktobrim tomēr nodrošinās bezmaksas diennakts neatliekamo medicīnisko palīdzību

Publicēts 2009-09-05 23:01:17

Samazināt palielināt tekstu

02.09.2009

Zināms, ka piešķirts papildu valsts finansējums SIA „Limbažu slimnīca” neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanai. Tas nozīmē, ka līdz oktobrim iedzīvotāji varēs saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību akūtos gadījumos bez maksas.

Limbažu novada domes izpilddirektora vietnieks Aksels Roshofs informē, ka notiek sarunas ar Veselības ministriju par turpmākā finansējuma nodrošinājumu diennakts neatliekamai medicīniskai palīdzībai.

Šodien, 2. septembrī, novada domes izpilddirektors Agris Blumers un izpilddirektora vietnieks Aksels Roshofs Rīgā piedalās Latvijas pašvaldību izpilddirektoru sanāksmē, kurā diskutēs par veselības aprūpes pieejamības nodrošināšanu pašreizējos finanšu apstākļos. Sanāksmē piedalīsies Veselības ministrijas Valsts sekretārs Armands Ploriņš un citi atbildīgie speciālisti.

Jau ziņots, ka no 1. septembra, kad valsts finansējums tiek piešķirts ambulatorai aprūpei, tā sniegs vairākus maksas veselības aprūpes pakalpojumus.

Par astoņiem latiem pacienti varēs saņemt terapeitisku un ķirurģisku ārstēšanu dienas stacionārā no pulksten 8 līdz 16, tāpat dienas stacionārā varēs uzņemt pacientus ar hroniskām saslimšanām. Par astoņiem latiem pacienti varēs saņemt arī īslaicīgu sociālo aprūpi bez izmeklējumiem un manipulācijām.

Ja pacienta veselības stāvoklis pēc dienas stacionārā izdarītajiem izmeklējumiem būs nestabils, iesējams izmantot slimnīcas ambulatorās viesnīcas pakalpojumus no plkst. 16 līdz plkst. 8 par trīs latiem. Savukārt, papildus piemaksājot divus latus, ir iespēja saņemt ēdināšanas pakalpojumus.

Tāpat atbilstoši maksas pakalpojumu cenrādim varēs veikt ķirurģiskās un ginekoloģiskās operācijas. Bez maksas pacienti ar ģimenes ārsta nosūtījumu varēs saņemt mājas aprūpi.

Turpmāk ambulatorajā nodaļā pieņems neirologs, LOR, acu ārsts, ādas ārsts, onkologs, endokrinologs, ķirurgs, traumotologs, urologs, psihiatrs, narkologs, zobārsts.

Pirmreizēja konsultācija pie speciālista no plkst. 8 līdz 16 maksās deviņus latus, atkārtota – septiņus latus.

Atbilstoši maksas pakalpojumu cenrādim būs iespēja veikt veselības komisijas. Tāpat tiek piedāvāts veikt dažādus diagnostiskos izmeklējumus. No 1. septembra ambulatorajā nodaļā tiks pieņemtas arī veselības apdrošināšanas polises. Sīkāka informācija pa tālruni 64070104. Ar SIA "Limbažu slimnīca" maksas cenrādi iespējams iepazīties Limbažu novada mājas lapā www.limbazi.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Limbažu slimnīca, SIA;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv