Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

„Līvu fonds” organizē Lielo talku Lībiešu krasta ciemos

Publicēts 2009-04-20 16:37:17

Samazināt palielināt tekstu

Sestdien,18.aprīlī, nodibinājums „Līvu fonds”, sadarbībā ar Kolkas Pagastu un Dundagas novadu organizēja 2 vērienīgas talkas Kolkas pagasta Sīkraga un Košraga ciemos.

Talku iniciatori bija Līvu Savienības vecākā amata kandidāts Jānis Mednis un „Līvu fonda” valdes priekšsēdētājs Dāvis Stalts, kas kopā ar līvu jauniešu grupu Lindas Zonnes vadībā ieradās sestdienās rītā Līvu krastā, lai sakoptu savu senču apdzīvotās teritorijas. Jaunieši sadalījās divās grupās un vienlaicīgi uzkopa Sīkraga un Košraga ciemus. Abos ciemos darbus koordinēja vietējie iedzīvotāji Rasma Sakne, Aldis Kreicers. Šī ir līdz šim lielākā līvu jauniešu organizētā talka Ziemeļkurzemes lībiešu apdzīvotās teritorijās. Abi ciemi ir iekļauti Pasaules UNESCO kultūras pieminekļu sarakstā. Talka nebūtu iespējama, ja to neatbalstītu Košraga ciema viesu nams „Pītagi”, restorāns „Ķīnas mūris”, Kolkas pagasts, un individuāli – Rīgas domes Kultūras komitejas vadītāja – Helmī Stalte.

„Līvu Fonds” ir nodibinājums, kurš darbojas, lai  palīdzētu sekmīgi organizēt biedrības „Līvu Savienība” darbu valodas, kultūras un finansu piesaistīšanas politikas jomās.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv