Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Lauksaimniecība

LLPA atgādina Saeimas deputātiem par lielo pilsētu lomu Latvijas tautsaimniecībā

Publicēts 2009-11-09 20:40:06

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 9. novembrī, Latvijas Lielo pilsētu asociācija (LLPA) nodeva Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētājam Gundaram Daudzem un deputātiem LLPA izdoto grāmatu „Pilsētas zemnieku valstī. Latvijas pilsētas savu interešu sardzē: 1919-1941”.

Grāmatā atspoguļota Latvijas pilsētu attīstība un aktuālās sociālās un ekonomiskās problēmas pēc neatkarības iegūšanas, kā arī pirmskara Latvijas Pilsētu savienības izveides gaita un darbība. Tā risināja pilsētām nozīmīgus jautājumus un aizstāvēja pilsētnieku intereses pirmskara periodā, tāpat kā to dara Latvijas Lielo pilsētu asociāciju pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas.

 „Problēmas tolaik un šodien ir līdzīgas, tādēļ, pasniedzot šo grāmatu Saeimas deputātiem, aicinām viņus arī turpmāk atbildīgi pievērsties pilsētu jautājumiem, jo kā nekā tieši lielās pilsētās dzīvo vairāk kā puse Latvijas iedzīvotāju. Esam pārliecināti, ka šajā grāmatā atspoguļotais kalpos par iedvesmas avotu un pamodinājumu katram Saeimas deputātam ikdienas darbā, pieņemot pārdomātus un atbildīgus lēmumus Latvijas valsts labā,” skaidro Andris Rāviņš, LLPA prezidents.

Latvijas Lielo pilsētu asociācija dibināta 2001. gada 23. augustā, lai īstenotu republikas pilsētu pašvaldību interešu aizstāvību un nodrošinātu interešu un tiesību pārstāvniecību gan valstī, gan ārpus tās robežām, kā arī veicinātu to savstarpējo sadarbību un attīstību.
LLPA biedri ir 9 lielākās Latvijas pilsētas - Daugavpils, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Rīga, Valmiera un Ventspils.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv