Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

LM lūdz valdībai papildus finansējumu "Iļģu" rekonstrukcijai

Publicēts 2008-04-03 14:36:38

Samazināt palielināt tekstu

Lai pabeigtu atjaunošanas darbus ugunsgrēkā cietušajā sociālās aprūpes centrā (SAC) "Iļģi" un nodrošinātu atbilstošus sociālos pakalpojumus "Iļģu" iemītniekiem, Labklājības ministrija (LM) lūdz valdību piešķirt papildus līdzekļus aptuveni 320 tūkstošu latu apmērā.

Balstoties uz iepriekš veiktajiem aprēķiniem par atjaunošanas darbu izmaksām, SAC "Iļģi" atjaunošanai 2007.gadā tika piešķirti gandrīz 831 tūkstoši latu, no kuriem 54 tūkstoši latu ir izmantoti tehniskā projekta izstrādei un būvuzraudzībai.

Pēc atklātā konkursa SAC "Iļģi" renovācijas darbu veikšanai, tika noslēgts līgums par finansiāli izdevīgāko piedāvājumu, līdz ar to, piešķirto līdzekļu ietvaros, tika uzsākti aprūpes centra atjaunošanas darbi.

Tā kā "Iļģu" ēkas atjaunošanai pavisam nepieciešami aptuveni 1,1 miljoni latu, tad, lai pabeigtu renovācijas darbus, ir nepieciešami vēl aptuveni 320 tūkstoši latu papildus jau piešķirtajam finansējumam.

Pēc nepieciešamā papildus finansējuma piešķiršanas "Iļģu" aprūpes centra renovāciju plānots pabeigt līdz 2008. gada beigām.

LM sagatavotais ziņojums par papildus finansējuma nepieciešamību SAC "Iļģi" renovācijai šodien, 3.aprīlī, izskatīts Valsts sekretāru sanāksmē. Par to vēl lems valdībā.

www.lm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv