Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts iestādes un politika

Madonas zemesgrāmatu nodaļā var norēķināties ar maksājumu kartēm

Publicēts 2009-07-04 19:48:17

Samazināt palielināt tekstu

01.07.2009

Kopš šīs nedēļas Madonas zemesgrāmatu nodaļā iespējams norēķināties ar maksājumu kartēm.

Līdz šim vienīgais veids, lai tiesās un zemesgrāmatu nodaļās samaksātu valsts noteiktos maksājumus, piemēram, valsts un kancelejas nodevas, bija naudas pārvedums bankā, par to maksājot vēl atsevišķu kredītiestādes komisijas maksu. Ieviešot šo pakalpojumu, tiks ietaupīts arī klienta laiks, jo nebūs no tiesu iestādes jādodas uz banku veikt maksājums un pēc tam vēlreiz uz tiesu iestādi, lai iesniegtu maksājumu apliecinošu dokumentu.

Maijā pirmais maksājumu karšu termināls tika uzstādīts Ogres zemesgrāmatu nodaļā, kur jau pirmajās dienās lielākā daļa klientu izmantoja iespēju veikt elektroniskos norēķinus bez kredītiestādes starpniecības.

Joprojām tiks saglabāta iespēja norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem, veicot naudas pārvedumu arī bankā.

Maksājumu iespējams veikt ar jebkuru bankas izdotu VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro un American Express maksājumu karti.

Šo pakalpojumu ievieš Tiesu administrācija sadarbībā ar Valsts kasi, karšu apstrādes centru SIA „First Data Latvia”, AS „SEB banka” un AS „Parex banka”.

Līdz šim ar maksājumu karšu termināliem aprīkotas Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa, Ogres, Jūrmalas, Daugavpils, Jelgavas, Limbažu, Gulbenes un Jēkabpils zemesgrāmatu nodaļas. Paredzēts, ka līdz šī gada beigām ar maksājumu kartēm būs iespējams norēķināties visās rajona (pilsētas) tiesās, apgabaltiesās un zemesgrāmatu nodaļās.

www.tm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv