Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Maijā notiks starptautiska konference par Eiropas zivsaimniecības fondu un Austrumbaltijas reģiona akvakultūras attīstības iespējām

Publicēts 2008-03-19 08:26:12

Samazināt palielināt tekstu

18.03.2008

Šā gada 6. un 7. maijā Rīgā, viesnīcas "Reval Hotel Latvija" konferenču zālē "Alfa" notiks Zemkopības ministrijas (ZM) rīkota starptautiska konference "Eiropas zivsaimniecības fonds un iespējas Austrumbaltijas reģiona akvakultūras attīstībai".

Konferences mērķis ir veicināt Rīcības programmas "Eiropas Zivsaimniecības fonda atbalsta ieviešanai Latvijā 2007. – 2013. gadam" akvakultūras attīstības jomā izvirzīto mērķu efektīvāku sasniegšanu, apzinot un rodot jaunus risinājumus akvakultūras ilgtspējīgai attīstībai un inovācijām, kā arī sekmējot Latvijas akvakultūras nozares pārstāvju starptautisko sadarbību.

Konferences laikā Latvijas akvakultūras sektora pārstāvji saņems informāciju par akvakultūras sektora situāciju Latvijā un Austrumbaltijā, nozares attīstības tendencēm, atbalsta iespējām, jaunākajām audzēšanas tehnoloģijām, tirgus perspektīvām un citām aktualitātēm, kā arī konferences laikā būs iespēja piedalīties debatēs darba grupās ar citu valstu nozares pārstāvjiem.

Plānots, ka konferencē piedalīsies zivsaimniecības nozares pārstāvji – zivju audzētāji, zivju apstrādātāji, zivju barības un iekārtu piegādātāji un tirgotāji, kā arī valsts sektora un zinātniskās pētniecības iestāžu pārstāvji – kopā ap 120 cilvēku.

"Eiropas Komisijā ir apstiprināta Zemkopības ministrijas izstrādātā Rīcības programma, kurā ievērojami līdzekļi atvēlēti akvakultūras nozares attīstībai. Lai sekmētu izvirzīto mērķu sasniegšanu, Zemkopības ministrija organizē šo konferenci, un esmu pārliecināts, ka tā būs lielisks pamats labākās pieredzes apmaiņai un veicinās arī starptautisko sadarbību nozarē," stāsta Valsts zivsaimniecības pārvaldes priekšnieks Normunds Riekstiņš.

Akvakultūras sektora pārstāvji no Latvijas par iespēju piedalīties konferencē aicināti interesēties vietējās akvakultūras sabiedriskajās organizācijās. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, interesenti tiek lūgti pieteikties dalībai konferencē līdz šā gada 31. martam (ieskaitot). Papildinformācija par pieteikšanos konferencei: Ilze Muriņa, ZM Zivsaimniecības atbalsta nodaļas vadītāja, tālr.: 67878708, e-pasts: [email protected].

Plašāka informācija, kā arī konferences "Eiropas zivsaimniecības fonds un iespējas Austrumbaltijas reģiona akvakultūras attīstībai" programma pieejama šeit: http://www.eurofish.dk/

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Zivsaimniecība;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv