Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Nodarbinātība

Maksātnespējas administrācija piešķir 24 tūkstošus latu maksātnespējīgā "SIA MAGVEJS" darbiniekiem

Publicēts 2007-07-06 10:25:27

Samazināt palielināt tekstu

Valsts aģentūra "Maksātnespējas administrācija" (turpmāk – Maksātnespējas administrācija) piešķīrusi naudas līdzekļus 24 325 latu apmērā maksātnespējīgā SIA "Magvejs" darbinieku prasījumu apmierināšanai, kas ir šogad viena no lielākajām summām, kas piešķirta no darbinieku prasījumu garantiju fonda.

Darbinieku prasījumu apmierināšana saistīta ar darba samaksu par trim mēnešiem, apmaksāto atvaļinājumu, cita veida apmaksātu prombūtni un atlaišanas pabalstu.

Ar Daugavpils tiesas 2006.gada 25.septembra spriedumu SIA "Magvejs" pasludināta par maksātnespējīgu no 2006.gada 5.septembra un par administratoru tika apstiprināts sertificēts maksātnespējas procesa administrators Zigurds Aumeisters.

Pamatojoties uz likumu "Par darbinieku aizsardzību darba devēja maksātnespējas gadījumā", Maksātnespējas administrācija piešķīrusi naudas līdzekļus 24 325 latu apmērā 33 darbinieku prasījumu apmierināšanai.

SIA "Magvejs" komercdarbība bija saistīta ar automobiļu degvielas mazumtirdzniecību, naftas pārstrādes produktu ražošanu un nelauksaimniecisko starpproduktu, atkritumu un lūžņu vairumtirdzniecību.

Valsts aģentūra "Maksātnespējas administrācija" ir Tieslietu ministrijas pārraudzībā esoša valsts iestāde, un viens no tās mērķiem ir aizsargāt darbinieku intereses to darba devēju maksātnespējas gadījumos.

www.mna.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Maksātnespējas administrācija; Magvejs, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv