Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Tieslietas

Maksātnespējas administrācija piešķīrusi 17885,61 latus maksātnespējīgās SIA "Talsu Galdniekmeistars" darbiniekiem

Publicēts 2008-04-23 21:24:49

Samazināt palielināt tekstu

"Valsts aģentūra "Maksātnespējas administrācija" (turpmāk – Maksātnespējas administrācija) piešķīrusi 17885,61 latus maksātnespējīgās sabiedrības ar ierobežotu atbildību "TALSU GALDNIEKMEISTARS" (turpmāk – MSIA "TALSU GALDNIEKMEISTARS") 17 darbinieku prasījumu apmierināšanai," informē Maksātnespējas administrācijas finanšu departamenta direktors Normunds Priednieks.

Uzņēmuma sertificētā maksātnespējas procesa administratore Sandra Bleive Maksātnespējas administrācijā iesniedza pieteikumu par 17 MSIA "TALSU GALDNIEKMEISTARS" darbinieku prasījumiem, kas arī ir pilnībā apmierināti. Darbinieku prasījumi apmierināti no uzņēmējdarbības riska valsts nodevas finansētā darbinieku prasījumu garantiju fonda.

Maksātnespējas administrācija MSIA "TALSU GALDNIEKMEISTARS" darbiniekiem izmaksājamās summas pārskaitījusi administratoram maksātnespējīgā darba devēja kontā tālākai samaksai darbiniekiem, bet valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas un iedzīvotāju ienākuma nodokli ieskaitījusi normatīvajos aktos noteiktajos budžetos.

MSIA "TALSU GALDNIEKMEISTARS" par maksātnespējīgu pasludināta ar Talsu rajona tiesas 2007.gada 12.oktobra spriedumu lietā Nr.C36 - 053507. Par administratoru tika apstiprināta sertificēta maksātnespējas procesa administratore Sandra Bleive, sertifikāta Nr.00034.

MSIA "TALSU GALDNIEKMEISTARS" pirmā kreditoru sapulce 2007.gada 6.decembrī nolēma uzsākt uzņēmuma bankrota procedūru un apstiprināja atzīto nenodrošināto kreditoru prasījumus.

Saskaņā ar SIA "Lursoft" datiem Talsu rajona, Ģibuļu pagastā reģistrētās SIA "TALSU GALDNIEKMEISTARS" komercdarbība galvenokārt bija saistīta ar galdniecības darbiem.

Jāatgādina, ka no darbinieku prasījumu garantiju fonda līdzekļiem Maksātnespējas administrācija apmierina darba samaksu, atlīdzību par ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu, atlīdzību par cita veida apmaksātu prombūtni, atlaišanas pabalstu sakarā ar darba tiesisko attiecību izbeigšanos, kā arī kaitējuma atlīdzību sakarā ar nelaimes gadījumu darbā vai arodslimību.

Valsts aģentūra "Maksātnespējas administrācija" ir Tieslietu ministrijas pārraudzībā esoša valsts iestāde, un viens no tās mērķiem ir aizsargāt darbinieku intereses to darba devēja maksātnespējas gadījumos.

www.mna.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Maksātnespējas administrācija;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv