Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrības integrācija

Marijas Naumovas bērnu un jauniešu studija uzsāk dalībnieku uzņemšanu jaunajam mācību gadam

Publicēts 2009-09-04 13:31:05

Samazināt palielināt tekstu

01.09.2009

Marijas Naumovas bērnu – jauniešu studija „MarieN Studio” ar 7. septembri atsāk nodarbības. Studija jau piekto gadu piedāvā apmeklēt vokāla, mūsdienu dejas, HIP HOP, sporta deju, klasiskā baleta, jogas un folkloras nodarbības. Jaunajā mācību gadā piedāvājam apgūt arī skatuves mākslu, krievu vokālu, mūzikas terapiju un angļu valodu dažādām vecuma grupām. Pieaugušie tiek aicināti mācīties salsu, mūsdienu deju un klasisko baletu.

Piesakies uz nodarbībām pie pazīstamiem un profesionāliem pasniedzējiem – dziedātājām Lienes Šomases un Agneses Barones, LMA pasniedzējas Guntas Stades, kustību režisores Ingas Raudingas, mūsdienu deju speciālistes Annas Soboļevas, kā arī citiem lieliskiem pedagogiem!

Ja vēlaties piedalīties konkursos un dziedāt uz lielās skatuves, nenokavējiet - panākumus guvušās Marijas Naumovas bērnu – jauniešu studijas popgrupas „Rondino”, „miniRONDINO”, „HOP” un „miniPOP” izsludina jaunu dalībnieku uzņemšanu. Noklausīšanās notiks 17. septembrī plkst. 17:00 „MarieN Studio” telpās.

Plašāka informāciju un nodarbību grafiks pieejams mājas lapā www.marien-studio.lv.

Papildu informācijai: tālr. 67313404, mob. tālr. 6170044.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Marija Naumova; Bērnu un jauniešu interešu izglītība; Neformālā izglītība; Vokāls; Dejas;
Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv