Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Māris Riekstiņš tiekas ar Viktoru Kaļužniju Krievijas Federācijas vēstnieka atvadu vizītē

Publicēts 2008-01-31 09:11:54

Samazināt palielināt tekstu

30.01.2008

30.janvārī ārlietu ministrs Māris Riekstiņš tikās ar Krievijas Federācijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Viktoru Kalužniju (Victor Kalyuzhny). Vizīte notika saistībā ar V.Kalužnija atvadu vizīšu programmu.

Ārlietu ministrs un vēstnieks bija vienisprātis, ka aizvadītajā gadā notikusī Latvijas Republikas Ministru prezidenta vizīte Maskavā un Krievijas ārlietu ministra vizīte Latvijā, kā arī augsta līmeņa tikšanās daudzpusējos formātos ir apliecinājums abu pušu attiecību pragmatismam un pierādījums, ka arī par politiski neviennozīmīgi vērtētiem jautājumiem ir iespējama konstruktīva diskusija.

Abas puses norādīja, ka Latvijas un Krievijas robežlīguma stāšanās spēkā vērtējama kā pozitīvs solis abu valstu attiecībās. Māris Riekstiņš atzina, ka neraugoties uz abu valstu atšķirīgajiem viedokļiem atsevišķos divpusējos un starptautisko attiecību aspektos, sadarbība ar vēstnieku V.Kaļužniju ir bijusi nozīmīga dialoga attīstībā.

Ministrs arī apliecināja, ka sadarbībā ar jauno vēstnieku Aleksandru Vešņakovu (Alexander Veshnyakov) turpināsies aktīvs darbs Latvijas-Krievijas starpvaldību komisijā praktiskās sadarbības jautājumu risināšanai. Tāpat tika atzīmēta arī nepieciešamība turpināt konkrētu līgumprojektu izstrādi, kā arī aktivizēt ekspertu konsultācijas dažādos jautājumos.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Māris Riekstiņš;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv