Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

Martā Dailes teātris viesosies Liepājā un Ventspilī

Publicēts 2010-02-24 15:20:26

Samazināt palielināt tekstu

22.02.2010

Martā Dailes teātris ar izrādi „Siseņi” viesosies Liepājas teātrī, bet traģikomēdiju „Līnenas skaistumkaraliene” spēlēs Ventspils teātra namā „Jūras vārti”.

3. martā plkst. 19.00 Biļanas Srbļanovičas traģikomēdiju „Siseņi” varēs noskatīties Liepājas teātrī. Režisora Mihaila Gruzdova iestudētā serbu dramaturģes luga ir viena no populārākajām un skatītāju visvairāk apmeklētajām Dailes teātra izrādēm, kas pulcē spožu aktieru ansambli - uz Liepāju dosies Rēzija Kalniņa, Ivars Auziņš, Artūrs Skrastiņš, Kristīne Zadovska, Nora Anna Geidmane, Indra Briķe, Harijs Spanovskis, Juris Strenga, Juris Bartkevičs, Aivars Siliņš un Ilze Vazdika.

Biļetes var iegādāties Liepājas teātra un „Biļešu Paradīzes” kasēs, to cena no 5 līdz 10 latiem.

20. martā plkst. 16.00 Ventspils teātra namā „Jūras vārti” tiks rādīta Mārtina Makdonas traģikomēdija „Līnenas skaistumkaraliene”, kas būs pēdējā šī Mihaila Gruzdova iestudējuma izrāde. “Līnenas skaistumkaraliene” ir izcila traģikomēdija par mātes un meitas mīlestību un naidu, kas ātri pārvēršas viens otrā. Ventspilī to izspēlēs Mirdza Martinsone, Ilze Vazdika, Juris Kalniņš un Gints Grāvelis.

Biļetes nopērkamas Ventspils teātra nama „Jūras vārti” kasē.

Kamēr Dailes teātris viesosies Liepājā, 3. martā plkst. 19.00 Marka Kamoleti komēdiju „Pidžama sešiem” Liepājas teātris rādīs Dailes teātrī. Režisors Rolands Atkočūns iestudējumu nosaucis par „garnējumu franču gaumē”, kas lieliski raksturo izrādē notiekošo - uz skatuves tiek savērpts īsts kaislību virpulis. Iestudējumā attēlots asprātīgs, negaidītu un smieklīgu notikumu pilns vakars kādā tipiskā franču ģimenē. Lomas atveido Edgars Pujāts, Jūlija Ļaha, Egons Dombrovskis, Inese Kučinska, Kaspars Gods un Signe Ruicēna.

Biļetes iespējams iegādāties Dailes teātra un “Biļešu paradīzes” kasēs, to cena no 4 līdz 10 latiem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Dailes teātris;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv