Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Uzturs

mc2 iepazīstina: svaigas sulas- moderna pieeja veselīgam dzīvesveidam

Publicēts 2007-07-16 18:25:17

Samazināt palielināt tekstu

No 20.-22.jūlijam interjera un delikatešu centrā mc2 notiek dabīgo sulu daudzveidīgā sortimenta prezentēšana. Pasākumā būs iespēja nogaršot vairāk kā 20 dažādus dzērienus– dabīgās sulas no Austrijas Alpiem un Francijas, Latvijā ražoto veselīgo smilšērkšķu sulu un īpašu gardumu – mandeļu pieniņu Condorelli. Pasākumā piedalās speciālisti no Dagnijas Brūveres sulu kūres programmas, kas konsultēs par sulu labo ietekmi uz cilvēka organismu un garu. Būs pieejamas arī Māra Selgas konsultācijas par smilkšērkšķu sulas veselīgajām īpašībām.

Delikatešu tirgotavas Gastronome plašajā sulu piedāvājumā izceļas jaunums smoothie - biezsula no saberztiem svaigiem augļiem un ogām, bez cukura, ar zemu kaloritāti. To iecienījuši aktīvā un veselīgā dzīves veida piekritēji. Piedāvājumā arī dabīgie minerālūdeņi no Itālijas.

Speciālistu konsultācijas pieejamas:
20.jūlijā no plkst.12.00-15.00 Sia "Satori Alfa" direktors ārsts Māris Selga stāstīs par smilšērkšķu audzēšanu Latvijā, par sulas pagatavošanu- kā tai izdodas saglabāt vērtīgās uzturvielas un vitamīnus. Tiks sniegti padomi par pareizu ārstniecību ar smilšērkšķu sulas palīdzību dažādu saslimšanu gadījumā.

21.jūlijā no plkst. 12.00- 17.00 Dagnijas Brūveres sulu kūres speciālisti sniegs vērtīgus padomus par dažādu sulu atšķirīgo ietekmi uz cilvēka pašsajūtu, veselību, ķermeni un garu, par izmaiņām, kas panākamas ar pareizu sulu lietošanu uzturā, par veselības problēmām, kas ārstējamas ar sulu palīdzību.

Pasākuma formula, kas sevī ietver veselīgu produktu piedāvājuma un profesionāļu konsultācijas tandēmu, nav izplatīta Latvijas pārtikas mazumtirdzniecībā. mc2 delikatešu tirgotava Gastronome saviem klientiem piedāvā kvalitatīvus produktus un veido to izpratni par veselīgu dzīvesveidu.

Mājaslapas: www.reaton.lv; www.mc2.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Reaton; Māris Selga; Satori Alfa, Sia; Dagnija Brūvere;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv