Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

Mercedes-Benz Vito un Viano standartaprīkojumā turpmāk tiks iekļautas adaptīvās bremžugunis

Publicēts 2009-06-04 15:50:42

Samazināt palielināt tekstu

02.06.2009

• Brīdinājuma efekts aizmugurē braucošajiem satiksmes dalībniekiem
• Automātiska sistēmas aktivizācija
• Papildus integrēta Risku brīdinājuma sistēma
• Standartaprīkojums bez papildus maksas

Turpmāk katrs no Daimler AG rūpnīcas pasūtītais Mercedes-Benz Vito un Viano būs aprīkots ar jaunu drošības funkciju bez papildus samaksas – Adaptīvajām bremžugunīm, kas nodrošina lielāku ceļa satiksmes drošību.

Uzlabots brīdinājuma efekts aizmugurē braucošajiem satiksmes dalībniekiem

Ja automobilis, braucot ar ātrumu virs 50 km/h, uzsāk strauju bremzēšanu, Elektroniskās Stabilitātes programma ESP® aktivizē jauno Adaptīvo bremžuguņu funkciju, kura liek bremžu gaismām iemirgoties 3 Hz frekvencē, tādējādi aizstājot vienkāršu bremžuguņu iedegšanos. Kad straujā bremzēšana ir beigusies un vadītājs atlaiž bremžu pedāli, ESP® izslēdz Adaptīvās bremžugunis un turpina izmantot parastās bremžu gaismas.

Mirgojošās bremžugunis nodrošina labāku aizmugurē braucošo satiksmes dalībnieku brīdināšanu par draudīgu situāciju uz ceļa, kad nepieciešama strauja bremzēšana.

Risku brīdinājuma sistēmas automātiska aktivizēšana

Ja Adaptīvo bremžuguņu funkcija tiek aktivizēta automobilim braucot ar ātrumu virs 70 km/h un tā paliek aktīva līdz automobiļa apstāšanās brīdim, tad, automobilim apstājoties, Risku brīdinājuma sistēma paliek aktivizēta automātiski. Tā var tikt izslēgta manuāli jebkurā brīdī. Tiklīdz Vito vai Viano uzsāk kustību un sasniedz ātrumu virs 10 km/h, kā tas bieži notiek intensīvā satiksmes plūsmā, sistēma izslēdz riska brīdinājuma gaismas. 

Par Domenikss:
Domenikss grupā ietilpst SIA Domenikss – autorizēts Daimler AG ģenerālpārstāvis Latvijā, kas nodarbojas ar Mercedes-Benz vieglo un apvidus automobiļu, pasažieru un kravas mikroautobusu, kravas automobiļu, autobusu tirdzniecību un Maybach automobiļu tirdzniecību; autorizēts Mitsubishi Fuso ģenerālpārstāvis Latvijā, kas nodarbojas ar kravas automobiļu Mitsubishi Fuso Canter tirdzniecību; oriģinālo Mercedes-Benz, Mitsubishi Fuso rezerves daļu tirdzniecību un servisa pakalpojumu sniegšanu; Domenikss pārstāvniecība Ventspilī, kas līdzās iepriekš minētajiem automobiļiem tirgo un apkalpo arī Citro?n markas automobiļus, kā arī Domenikss pārstāvniecība Daugavpilī un SIA Baltijas Auto Centrs (mazlietotu automašīnu tirdzniecība).

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Mercedes-Benz Vito un Viano
Foto autors: Mercedes-Benz VianoFoto autors: Mercedes-Benz Vito
Atslēgvārdi: Domenikss, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv