Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

MFD piedāvā fibrogastroskopijas izmeklējumus

Publicēts 2009-04-20 16:27:30

Samazināt palielināt tekstu

2009. gada 20. aprīlis - MFD Veselības centrā Rušonu ielā 15, Rīgā turpmāk varēs veikt fibrogastroskopiju (ezofagogastroduodenoskopiju jeb FGS).

Fibrogastroskopija ir barības vada, kuņģa, divpadsmitpirkstu zarnas informatīva izmeklēšanas metode, kas domāta gan diagnostikai, gan ārstēšanai (asiņošanas apturēšana, svešķermeņu izņemšana, polipu noņemšana u. c.). Ar fibrogastroskopijas palīdzību ir iespējams novērtēt kuņģa gļotādas stāvokli, kā arī paņemt materiālu tālākai izmeklēšanai. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu klientu apkalpošanas kvalitāti un efektivitāti, MFD Veselības centrā ir uzstādīta jaunākās paaudzes Olympus endoskopiskā iekārta, ar kuras palīdzību ir iespējams veikt precīzu izmeklēšanu.

MFD iesaka iedzīvotājiem rūpēties par savu veselību un veikt saslimšanu diagnostiku jau laikus. Daži no brīdinājuma signāliem, kas norāda uz nepieciešamību veikt kuņģa - zarnu trakta padziļinātu izmeklēšanu ir svara zudums, hroniskas sāpes vēderā vai zarnu traktā, hronisku sāpju izmaiņas, nesen sākušās sāpes, asiņošana, anēmija, novājēšana, dzelte, ēstgribas traucējumi, vispārējs nepārejošs nespēks un nogurums. Regulāri veikt fibrogastroskopiju ieteicams cilvēkiem, kuriem vairāki asinsradinieki slimojuši ar kuņģa vēzi un smēķētājiem.

Pieraksts uz izmeklējumu pa tālruni 67 13 13 13.

Nepieciešamības gadījumā ir pieejama arī gastroenterologa konsultācija.

Ir noslēgti līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām.

Fibrogastroskopijas izmeklējumi ir pieejami arī kā valsts apmaksātie pakalpojumi (ar ģimenes ārsta nosūtījumu).

Papildus informācija par MFD diagnostikas iespējām un sagatavošanos fibrogastroskopijas izmeklējumam - Internetā: www.mfd.lv

MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju jūs varat iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: MFD; Dziedniecība, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv