Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

MFD Veselības centrā konsultē jauni speciālisti: vertebrologs un traumatologs ortopēds

Publicēts 2009-04-27 16:53:21

Samazināt palielināt tekstu

2009. gada 27. aprīlis - MFD Veselības centrā Rušonu ielā 15, Rīgā ir iespējams saņemt vertebrologa un traumatologa ortopēda konsultācijas.

Vertebroloģija ir zinātne par mugurkaula saslimšanām. Stipras galvassāpes, sāpju un stīvuma sajūta mugurā, sāpes pieliecoties vai pieceļoties - tie ir tikai daži ar mugurkaulu saistīti simptomi, kas norāda uz radikulīta, osteohondrozes, mugurkaula deformācijas, kā arī daudz smagāku saslimšanu - starpskriemeļu disku trūces, skoliozes u.c. attīstību. Problēmas ar mugurkaulu mūsdienās ir ļoti daudziem cilvēkiem, to attīstību veicina sēdošs darbs un mazkustīgs dzīves veids. Mugurkaula saslimšanu savlaicīga diagnostika un ārstēšana ir efektīvas un ātras izveseļošanās pamats. Lai savlaicīgi novērstu mugurkaula saslimšanu attīstību nepieciešama vertebrologa konsultācija.

MFD Veselības centrā pacientus konsultē sertificēts, operējošs neiroķirurgs - vertebrologs, medicīnas doktors Juris Dzenis.

Balsta un kustību sistēmas funkciju traucējumi, dažādas kaulu un locītavu traumas, kaulu lūzumi un to sekas cilvēkiem izjauc ierasto dzīves ritmu. Savlaicīgi neveikta (nokavēta, novēlota) diagnostika un ārstēšana pacientiem var radīt dažādas balsta un kustību sistēmas problēmas nākotnē. Tāpēc traumatologa ortopēda galvenais uzdevums ir balsta un kustību aparāta (kurā ietilpst kauli, locītavas, saites, cīpslas, muskuļi un nervi) saslimšanu diagnostika, ārstēšana un profilakse. Pacientus konsultē sertificēti traumatologi ortopēdi: Dita Ozola un Vitālijs Pasters.

Nepieciešamības gadījumā pacientiem  tiek nozīmēti papildu izmeklējumi, piemēram, rentgens, ultrasonogrāfija, datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, u.c. izmeklējumi, ko iespējams veikt MFD Veselības centra Radioloģijas nodaļā, kas ir aprīkota ar mūsdienīgākajām diagnostikas iekārtām.

Pieraksts uz konsultāciju pie vertebrologa un traumatologa ortopēda pa tālruni 67 13 13 13.

Ir noslēgti līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām.

Papildus informācija par MFD veselības aprūpes pakalpojumiem un diagnostikas iespējām - Internetā: www.mfd.lv

MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju jūs varat iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: MFD; Dziedniecība, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv