Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Microsoft nosaucis jauno uzņēmuma vadītāju Latvijā

Publicēts 2009-10-03 00:03:14

Samazināt palielināt tekstu

01.10.2009

Par Microsoft Latvia vadītāju no 2009.gada 1.oktobra kļuvusi Daiga Trumpe, līdzšinējā biznesa attīstības un mārketinga direktore uzņēmumā. Daiga ir viena no trim sievietēm – Microsoft pārstāvniecību vadītājām starp 19 Centrālās un Austrumeiropas valstīm.

Kā vienu no galvenajām nākotnes prioritātēm Trumpe nosauc Latvijas IT vides attīstīšanu kopumā, strādājot plecu pie pleca ar vietējiem partneriem un tādējādi veicinot Latvijas ekonomikas konkurētspēju pasaulē, kas gala rezultātā tā vai citādi ietekmēs ikviena Latvijas iedzīvotāja dzīves kvalitāti un iespējas. „E-valdība, e-pakalpojumi, e-komercija, e-izglītība – visi šie aspekti veidos gan biznesa, gan sabiedrisko vidi Latvijā. Esmu pārliecināta, ka Latvija var būt starp līderiem šajā jomā,” saka Trumpe.

Vērtējot jauno amatu, Daiga Trumpe saka: „Esmu piedalījusies Microsoft Latvia izaugsmē un attīstībā 10 gadu garumā, tāpēc zinu, ka mēs esam spēcīga kompānija ar izcilu komandu. Es redzu arī ļoti lielu turpmākās izaugsmes potenciālu starp maniem kolēģiem un es atbalstīšu viņu attīstību par nākotnes IKT un biznesa līderiem Latvijā”.

„Daiga Trumpe ir spēcīga biznesa līdere ar ļoti labām zināšanām un izpratni gan par vietējo tirgu, gan Baltijas reģiona attīstību kopumā. Šīs prasmes un zināšanas ļaus nodrošināt iesākto projektu pēctecību, turpināt veiksmīgo sadarbību ar mūsu klientiem un partneriem gan privātajā, gan publiskajā sektorā. Tas ir īpaši svarīgi šobrīd, ekonomisko svārstību periodā,” norāda Mindaugas Glodas, Microsoft Baltijas reģiona vadītājs. 

Daigai ir 15 gadu pieredze IKT nozarē. Microsoft Baltijas un vēlāk Latvijas filiālē viņa strādājusi kopš pašiem pārstāvniecības izveides pirmsākumiem 1999.gadā. Daigas kā Microsoft Latvia biznesa attīstības un mārketinga direktores pienākumi ietvēra pārstāvniecības biznesa procesu vadību, prioritāšu noteikšanu un biznesa mērķu sasniegšanas nodrošināšanu, cilvēkresursu vadību.

Daigai Trumpei ir Latvijas Universitātes Biznesa vadības maģistra grāds, viņa aktīvi papildinājusi zināšanas, piedaloties Augsta līmeņa vadītāju – līderu apmācību programmā Microsoft, apguvusi Stratēģiskā mārketinga kursus Henlija Vadības koledžā (Henley Management Colleague) Lielbritānijā un Kelloga Vadības skolā (Kellog’s School of Management) ASV u.c. Brīvajā laikā aizraujas ar ceļošanu un aktīvo atpūtu, lasīšanu.

Līdzšinējais kompānijas vadītājs Sandis Kolomenskis no 1.oktobra kļuvis par Microsoft Centrālās un Austrumeiropas Izglītības sektora direktoru.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Microsoft Latvia; Daiga Trumpe;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv