Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Microsoft nostiprina partnerattiecības ar DEAC

Publicēts 2007-03-12 15:13:21

Samazināt palielināt tekstu

Piešķirot elitāro Microsoft partnerattiecību statusu - Microsoft Gold Certified Partners - uzņēmumam DEAC, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā IT ārpakalpojumu nozarē, Microsoft jau otro gadu pēc kārtas apliecinājis tā augsto profesionalitāti un stabilitāti. "Tas ir augstākais Microsoft partnerības novērtējums, liels pagodinājums un vienlaicīgi arī liela atbildība," vērtē DEAC vadība.

"Lai iegūtu 2007.gada februāra beigās mums piešķirto partneru statusu, bija jāiztur stingras profesionālās kvalifikācijas atbilstības pārbaudes. Tomēr tas mums nesagādāja problēmas, jo kvalitatīva pakalpojuma sniegšana vienmēr ir bijusi mūsu darbības prioritāte. Klienti to novērtē, iesaka mūs arī citiem, tāpēc varam plānot savu darbu ilgtermiņā un justies stabili," stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Microsoft Gold Certified Partners statusu var iegūt tikai tie uzņēmumi, kas sasnieguši augstu klientu apmierinātības līmeni un kuru pakalpojumi pēc noteiktiem kritērijiem vērtējami kā profesionāli. Ir noteiktas prasības arī attiecībā uz uzņēmuma darbinieku zināšanām un prasmēm.

Microsoft Gold statuss liecina, ka SIA "DEAC" ir ar ilggadēju pieredzi IT jomā, augsti kvalificētiem tehniskajiem darbiniekiem un tas realizē apjomīgus projektus, par kuriem ir saņemtas līdz šim tikai pozitīvas atsauksmes no klientu puses.

"Šādu augstu novērtējumu saņemšana un statusu piešķiršana ir rādītājs stabilai, drošai un attīstītai biznesa videi Latvijā. Tas ir garants uzņēmējdarbības izaugsmei un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanai un nodrošināšanai. Praktiskā darbībā tas nozīmē, ka mēs esam nodrošināti ar tiešu atbalstu no Microsoft puses un esam pirmie, kas, izstrādājot IT risinājumus saviem klientiem, spēj piedāvāt jaunākās tehnoloģijas IT jomā," Microsoft partnera statusa būtību skaidro A.Gailītis.

SIA "DEAC" ir saņēmis Microsoft Gold partneru statusu tādās kompetencēs kā tīkla infrastruktūras risinājumi, datu un informācijas apstrādes risinājumi. Lielākie klienti, kuru projekti ir realizēti, izmantojot Microsoft tehnoloģijas, ir DEPO, Markuss, Sampo Banka, Domino MCG, Ciparu sistēmas, u.c.

Jāatzīmē, ka DEAC ir izstrādājis arī skolvadības sistēmu "e-klase", kas ieviesta jau vairāk nekā 300 Latvijas izglītības iestādēs, un sadarbībā ar Microsoft integrēta skolu portālos.

DEAC ir IT uzņēmums, kas kopš 2000. gada piedāvā dažādu līmeņu IT ārpakalpojumus. DEAC Datu Centrā ir izvietota inbox.lv, draugiem.lv, Latvijas Banka, Aigas nams, Dienas Bizness, Falck Apsargs, DEPO, Digital Times, Sampo Banka, Seesam Latvija, HVB Bank Latvia, Tele2, TV3 Latvija, Radio SWH, Star FM, The Baltic Times, Diena, Aldaris un citu lielu resursu un kompāniju tehnika.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: DEAC; Microsoft Gold Certified Partners;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv