Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Microsoft Office 2010 bez maksas piedāvās lietot Word un Excel programmu pamatfunkcijas

Publicēts 2009-10-13 12:53:19

Samazināt palielināt tekstu

09.10.2009

Office 2010 bez maksas piedāvās lietot Word un Excel programmu pamatfunkcijas, kā arī nodrošinās ērtāku programmatūras lejupielādi

2010.gada pirmajā pusē, līdz ar Office 2010 laišanu tirdzniecībā, Microsoft saviem klientiem piedāvās arī bezmaksas biroja pamatprogrammatūru - Microsoft Office Starter 2010. Šobrīd Microsoft strādā ar lielākajiem datoru ražotājiem, lai pircēji, kuri iegādāsies šos datorus ar Windows operētājsistēmu (OEM licence), uzreiz bez maksas varētu lietot Word un Excel pamatfunkcijas.

„Microsoft Office Starter 2010 ir pārejas posms uz pilno Office 2010 versiju, kas ļaus datorlietotājiem veidot, atvērt un labot esošos Microsoft Word un Excel dokumentus un iepazīties ar Office 2010 iespējām un ieguvumiem bez maksas,” norāda Microsoft Latvia vadītāja Daiga Trumpe.

Office Starter 2010 būs pilnībā savietojams ar pilno Microsoft Office 2010 un vecākām versijām. Atjaunināt programmu uz pilno Office 2010 versiju būs iespējams tieši no Office Starter. Ja klients vēlēsies iegādāties pilno Office 2010 versiju, pie Microsoft tirdzniecības partneriem varēs nopirkt produkta atslēgu (Product Key Card), kas nodrošinās Office 2010 preinstalētās versijas aktivizēšanu. 

Produkta atslēga ir vienreizēja licence, kas nesatur instalācijas disku, bet sastāv tikai no atslēgas koda programmatūras aktivizēšanai. Ar produkta atslēgu būs iespējams vienkāršāk un ātrāk piekļūt vienai no trim pilnajām Microsoft Office versijām - Home & Student 2010, Home & Business 2010, Office Professional 2010, kuras jau būs preinstalētas jaunajā datorā.

Savukārt, pārējie lietotāji varēs izmēģināt vai iegādāties savā īpašumā Office 2010 ar pilnu funkcionalitāti, izmantojot Microsoft jaunu, inovatīvu piegādes modeli Click-to-Run, kas darbosies no mājas lapas www.office.com un ļaus dažu minūšu laikā iegūt pilno Office 2010 versiju. Tādējādi tiks ievērojami samazināts nepieciešamais laiks, lai internetā lejupielādētu, instalētu un sāktu lietot Office 2010. Click-to-Run automātiski lejupielādēs un instalēs jebkuru Office programmatūras atjauninājumu, kad dators tiks pieslēgts internetam. Šī tehnoloģija izmēģinājumā laikā nodrošinās arī iespēju datorā vienlaicīgi uzturēt un lietot paralēli dažādas Office versijas – gan jauno, gan kādu no iepriekšējām.

Šobrīd plānots, ka Office Starter 2010 būs pieejams arī Latvijas tirgū.

Papildus informācija pieejama:
Office 2010 izstrādātāju blogā - http://blogs.technet.com/office2010/,
Office 2010 mājas lapā - http://www.microsoft.com/office/2010/,
Office 2010 mediju lapā - http://www.microsoft.com/presspass/presskits/2010office/Default.aspx.

Par Microsoft Latvia
Microsoft Latvia izveidots 1999. gadā kā Microsoft pārstāvniecība Baltijas valstīs. 2003.gadā tika izveidotas Microsoft pārstāvniecības arī Igaunijā un Lietuvā, kas ļāva Microsoft Latvia daudz vairāk koncentrēties uz vietējo tirgu un apstākļiem. Šobrīd Microsoft Latvia strādā vairāk nekā 50 cilvēki, nodrošinot partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi, un mārketinga kampaņas.

Par Microsoft
Dibināta 1975. gadā, Microsoft (Nasdaq “MSFT”) ir programmu, pakalpojumu un Interneta tehnoloģiju pasaules līdere personālajā un biznesa skaitļošanā. Kompānija piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas radīti, lai lietotāji varētu izmantot programmas jebkurā laikā, vietā un iekārtā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Microsoft Latvia;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv