Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bankas, kredīti un līzings

Mikrokreditēšanas tirgus līderis piedāvā bezmaksas aizdevumus

Publicēts 2009-11-09 20:30:43

Samazināt palielināt tekstu

Latvijas mikrokreditēšanas tirgus līderis SMScredit.lv uzsācis bezmaksas aizdevumu izsniegšanu, tādejādi kļūstot par vienīgo kreditētāju Baltijā un Skandināvijā, kas piedāvā šāda veida kredītus. Jebkurš jauns klients varēs saņemt aizdevumu līdz 100 latiem un tādā pašā apmērā atmaksāt to mēneša laikā.

Sākot ar š.g. 9. novembri, SMScredit.lv piedāvā saviem jaunajiem klientiem saņemt bezmaksas aizdevumu no 25 līdz 100 latiem 15 minūšu laikā. Ar šo soli mikrokreditēšanas nozares vadošais uzņēmums turpina pielāgot savus produktus patērētāju vajadzībām, tādejādi nostiprinot pozīcijas Latvijas un Lietuvas tirgū. Bezmaksas aizdevumu izsniegšana ir viena no uzņēmuma ilgtermiņa mārketinga kampaņas sastāvdaļām.

„Pirms divām nedēļām uz pusi samazinājām visu kredītu aizdevuma maksas, kuras daudzi kredītņēmēji līdz šim uzskatīja par augstām, bet tagad esam pieņēmuši vēl būtiskāku lēmumu – pirmo aizdevumu izsniegt bez maksas. Apzināmies, ka mūsu piedāvājums mainīs Latvijas mikrokreditēšanas tirgu līdzīgi kā savulaik mainījās mobilo sakaru tirgus – no dārga un grūti pieejama pakalpojuma līdz bezmaksas sarunām,” norāda SMScredit.lv valdes priekšsēdētājs Alberts Pole.

 „SMScredit.lv klientu skaits Latvijā sasniedzis 40 000 un tuvākajā nākotnē mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir šo skaitu trīskāršot. Redzam, ka Baltijas valstīs joprojām ir pārāk maz cilvēku, kuri prot izmantot ātros aizdevumus patiesi racionāli, iepērkoties atlaižu laikā, tomēr to īpatsvars ar katru mēnesi palielinās, un mēs vēlamies viņus iedrošināt izmēģināt pakalpojumu, neriskējot ne ar vienu latu,” uzsver A.Pole.
Lai gan mikrokreditēšanas pakalpojumi ir relatīvi viegli pieejami vairumam Latvijas iedzīvotāju, SMScredit.lv uzsver, ka šis ir īstermiņa finansējums, tāpēc saviem klientiem iesaka būt apdomīgiem, izvērtējot savu spēju uzņemties papildus saistības. Statistika liecina, ka aizdevums tiek atteikts vidēji 35% gadījumu, kad interesentam ir nenokārtotas saistības citās kredītiestādēs.
Uzziņai:

Kredīts ar īsziņas starpniecību ir iespēja ātri un jebkurā nedēļas dienā saņemt aizdevumu savā bankas kontā bez izziņām un citiem dokumentiem. Lai saņemtu naudas aizdevumu, jāveic vienreizēja reģistrācija interneta vietnē www.smscredit.lv. Kad reģistrācija ir pabeigta, aizdevumu var saņemt, piesakoties tam ar īsziņu, telefona zvanu vai nosūtot pieteikumu no sava profila, kas izveidots SMScredit.lv interneta vietnē. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda klienta bankas kontā tiek ieskaitīta 15 minūšu laikā.

Kreditēšanas uzņēmums SMScredit.lv Latvijas tirgū aktīvi darbojas kopš 2008. gada un ir vadošais šāda veida uzņēmums Latvijā. Kopš pagājušā gada beigām SMScredit veiksmīgi darbojas arī Lietuvā un Somijā, kur ir pierādījis sevi kā vienu no tirgus aktīvākajiem spēlētājiem. Tuvākajā laikā uzņēmums plāno paplašināt savu darbību un eksportēt finanšu produktus arī uz Zviedriju un Dāniju.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Ātrais kredīts; Kredīts internetā; SMScredit.lv;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv