Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Ministre Baiba Rivža Skolotāju dienā aicina valdības pārstāvjus pateikties saviem pedagogiem

Publicēts 2007-10-02 18:48:42

Samazināt palielināt tekstu

Sagaidot Pasaules Skolotāju dienu 7.oktobrī un gatavojoties tai par godu notiekošajam Latvijas Pedagogu forumam 6.oktobrī, kurā jau 10.reizi tiks pasniegta Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Gada balva 30 izciliem izglītības un zinātnes darbiniekiem, izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju sveikt savus pedagogus – gan bijušos, gan esošos Skolotāju dienā un pateikties par sniegtajām zināšanām.

Šodien, 2.oktobrī, B.Rivža aicina savus kolēģus valdībā Skolotāju dienā sveikt savus pedagogus un pateikties viņiem par sniegtajām zināšanām.

"Jo mēs biežāk atcerēsimies tos cilvēkus, kuri mums pašaizliedzīgi snieguši atbalstu un palīdzējuši sagatavoties turpmākai dzīvei, īpaši – savus skolotājus, jo mēs kļūsim labāki ne tikai paši un vairosim pedagoga profesijas prestižu, bet arī celsim izglītības kvalitāti un veicināsim pozitīvu sabiedrības attieksmi pret izglītību" – akcentē ministre. Viņa piebilst, ka jebkurš pedagogs – bērnudārzā, skolā, augstskolā, profesionālās vai interešu izglītības iestādē, veic cēlu un valstij būtisku darbu – skolo jauno paaudzi. "Pateicība un cieņa skolotājam nekad nav par daudz un tā ir īpaši nozīmīga pašu pedagogu svētkos – Skolotāju dienā!" – piebilst B.Rivža, kura pati strādājot izglītības jomā, šo dienu izjūt ar īpašu gandarījumu, kā arī plānojusi apmeklēt savu bijušo skolu.

Ar šādu aicinājumu ministre uzrunājusi arī IZM sadarbības partnerus, piemēram, Latvijas Darba devēju konfederāciju un Latvijas Vecāku apvienību "VISI", kas bija aktīvi visās izglītības iestāžu vadītāju un pedagogu reģionālajās konferencēs "Dialogs un saskaņota rīcība izglītībā", Latvijas Rektoru padomi, tās priekšsēdētājas un Banku augstskolas rektores, profesores Tatjanas Volkovas personā, Latvijas Studentu apvienību, IZM darbiniekus un citus.

Sniedzot neatsveramu atbalstu par godu Skolotāju dienai notiekošā Latvijas Pedagogu foruma rīkošanā, ministres B.Rivžas aicinājumam atsaukušies arī vairāki Latvijas uzņēmumi – SIA "Komerccentrs DATI grupa", A/S "Grindeks", A/S "Latvenergo", A/S "OlainFarm", SIA "Remeks grupa", SIA "Centrosport", kā arī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība. Ministre uzsver šo sadarbības partneru sociālo atbildību un ieinteresētību izglītības un zinātnes nozares attīstības sekmēšanā: "Šis atbalsts ļaus radīt īpašu noskaņu skolotājiem viņu svētkos!".

www.izm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Baiba Rivža;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv