Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Ministre Baiba Rivža sveic Cēsu pašvaldību un cēsiniekus pirmsskolas izglītības iestādes rotaļu laukuma atklāšanā

Publicēts 2007-09-18 23:51:28

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 18.septembrī izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža nosūtījusi apsveikuma vēstuli Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājam Gintam Šķenderam un cēsiniekiem sakarā ar jaunizveidotā bērnu rotaļu laukuma atklāšanu pilsētas 4.pirmsskolas izglītības iestādē.

"Izsaku gandarījumu, ka Rotari kluba starptautiskajā projektā "Saule", liekot spēkus kopā Jums, cēsinieki, un sadarbības partneriem Zviedrijā, panākts tik redzams un iepriecinošs rezultāts kā Cēsu 4.pirmsskolas izglītības iestādes bērnu rotaļu laukuma rekonstrukcija un labiekārtošana", teikts ministres apsveikumā. B.Rivža ir pārliecināta, ka kopīgi īstenotais projekts rosinās uz aizvien jaunām sadarbības iespējām, ka kopīgi veiktais darbs pilnveidos audzināšanas un izglītošanas procesu, kā arī – attīstīs bērnos talantus un cilvēciskā rakstura labākās īpašības.

B.Rivžas apsveikuma vēstules noslēgumā rakstīts: "Novēlu visiem projekta atbalstītājiem un īstenotājiem, bērniem, vecākiem un audzinātājiem skaistus jaunā rotaļu laukuma atklāšanas svētkus!"

www.izm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Baiba Rivža;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv