Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrības integrācija

Ministrs O.Kastēns sveiks Daugavpils Latviešu biedrību 90 gadu jubilejā

Publicēts 2007-04-13 12:59:11

Samazināt palielināt tekstu

Lai sveiktu Daugavpils Latviešu biedrību 90 gadu jubilejā un piedalītos Projektu dienā Krievu namā rīt, 14.aprīlī, īpašu uzdevumu ministrs sabiedrības integrācijas lietās Oskars Kastēns viesosies Daugavpilī.

"Daugavpils Latviešu biedrības jubilejas skaitlis ir ļoti cienījams. Uzskatu, ka biedrība ir apliecinājusi spēju pastāvēt, ap sevi pulcinot arvien vairāk cilvēku un realizējot uz latviešu tradīcijām balstītas aktivitātes. Arī citām nevalstiskajām organizācijām novēlu sekot šīs biedrības piemēram, savu darbību realizējot desmitiem gadu, uzrunājot vairākas paaudzes un īstenojot aktivitātes, kas saliedē Latvijas sabiedrību," saka ministrs Oskars Kastēns.

Daugavpils Latviešu biedrībai ministrs novēl arī turpmāk būt aktīvai pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā un tradīciju attīstīšanā. Daugavpils Latviešu biedrības 90 gadu jubilejas svinības notiks Latviešu kultūras centra telpās, Rīgas ielā 22, Daugavpilī, sākums plkst. 13.30.

Savukārt Projektu dienas ietvaros notiks Daugavpils informācijas centra "Krievu nams", Skulptūru dārza "Pasaku sēta" un Krievu kultūras centra (Kalistratova nama) mājas lapas prezentācijas. Šīs un arī citas Krievu kultūras centra aktivitātes tiek realizētas ar Sekretariāta sniegto atbalstu. Projektu dienas noritēs Daugavpils Krievu namā, no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Uzziņai:
Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts sniedz atbalstu mazākumtautību NVO, lai saglabātu mazākumtautību kultūras mantojumu un identitāti, kā arī veicinātu toleranci un starpkultūru dialogu. No 2006.gada novembra līdz decembrim ir nodrošināts atbalsts 118 mazākumtautību NVO projektiem.

www.integracija.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Oskars Kastēns; Lībieši;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv