Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrības integrācija

Ministrs O.Kastēns tiksies ar Krāslavas NVO pārstāvjiem

Publicēts 2007-02-21 17:11:23

Samazināt palielināt tekstu

Piektdien, 23.februārī, īpašu uzdevumu ministrs sabiedrības integrācijas lietās Oskars Kastēns viesosies Krāslavā, kur tiksies ar Krāslavas novada domes priekšsēdētāju Mečislavu Lukšu, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, kā arī vietējo nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, lai diskutētu par pilsoniskās sabiedrības politikas veidošanu Latvijā un pārrunātu turpmākās NVO attīstības iespējas.

"Valdības uzdevums ir attīstīt NVO darbībai draudzīgu vidi ne vien Latvijas lielajās pilsētās, bet arī reģionos, kur finansējuma piesaiste bieži vien ir daudz sarežģītāka un laikietilpīgāka nekā lielpilsētās. Aktīva reģionu iedzīvotāju iesaiste sabiedriskajā dzīvē sekmē sociālo un citu vietējai sabiedrībai aktuālu jautājumu risinājumus, stiprina pilsonisku un līdzatbildīgu sabiedrību. Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts ik gadu izsludina valsts budžeta dotāciju konkursus lauku, kā arī sociālajā jomā strādājošajām NVO. Esmu gandarīts, ka Krāslavas pilsētā un rajonā darbojas dažādas NVO, kas guvušas arī valsts finansiālu atbalstu, piemēram, Multikultūras integrācijas centrs "Varavīksnes laiva" un Latvijas Romu apvienība "Nēvo Drom". Tādēļ aicinu visām organizācijām būt drosmīgām un aktīvi izmantot valsts paredzēto finansējumu," stāsta ministrs O.Kastēns.
Vizītes laikā ministrs tiksies ar Krāslavas novada pensionāru biedrības, latviešu, poļu, krievu, baltkrievu un ebreju biedrību pārstāvjiem.

O.Kastēna darba kārtība 23.februārī:
plkst.13.00 - tikšanās ar Krāslavas pilsētas mēru (Krāslavas Novada dome, Rīgas ielā 51)
plkst.14.00 – viesošanās Krāslavas Varavīksnes vidusskolā (Krāslava, N.Rancāna iela 4)
plkst.15.00 - tikšanās ar Krāslavas novada pensionāru biedrību, latviešu, poļu, krievu, baltkrievu, čigānu (romu) un ebreju biedrībām (Krāslavas Kultūras namā, Rīgas ielā 26)

Uzziņai:
Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts organizē projektu konkursus "Lauku NVO atbalsta programma" un "Atbalsts sociālās integrācijas NVO un uzdevumu deleģēšana NVO". Šo konkursu mērķis ir veicināt pilsoniskās sabiedrības veidošanos un nostiprināšanos Latvijas reģionos, kā arī sekmēt iedzīvotāju sociālo integrāciju. Konkursu ietvaros ikvienai organizācijai ir iespēja gūt finansējumu 500 – 2000 latu apmērā.

www.integracija.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Oskars Kastēns; Nevalstiskās organizācijas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv