Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Ministru prezidents aicina Dānijas konteineru pārvadājumu kompāniju "MAERSK LINE" attīstīt konteineru biznesu Latvijas ostās

Publicēts 2008-05-16 11:14:33

Samazināt palielināt tekstu

15.05.2008

Šodien, 15. maijā Ministru prezidents Ivars Godmanis tikās ar Dānijas konteineru firmas "MAERSK LINE" vadību, lai pārrunātu aktuālos jautājumus saistībā ar konteineru plūsmu caur Latvijas ostām.

"MAERSK LINE" izpilddirektors Eivinds Koldings (Eivind Kolding) izrādīja padziļinātu interesi par uzņēmējdarbības attīstību Rīgas ostā, kur kompānija šobrīd ir lielākais klients un nodrošina tranzītkravu piegādi un pārvadājumus. Atzīmējot konteineru pārvadājumu apgrozījuma pieaugumu pasaulē, E. Koldings uzsvēra, ka kompānija šobrīd saredz pozitīvas konteineru biznesa attīstības iespējas Latvijā.

Ministru prezidents informēja "MARESK LINE" vadību par Latvijas plāniem konteinerkravu tranzīta palielināšanai. I. Godmanis arī aicināja "MAERSK LINE" tālāk attīstīt savu darbību Latvijas ostās, informējot par Latvijas ostu attīstības plāniem.

Sarunas laikā tika pārrunāti ostu efektīvas darbības un specializācijas jautājumi, kā arī dzelzceļa pārvadājumu nozīme konteineru pārvadājumu biznesa jomā.

www.mk.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Ivars Godmanis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv