Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Ministru prezidents Aigars Kalvītis tikās ar ASV finanšu ministra vietnieku Robertu Kimmitu

Publicēts 2007-11-02 01:16:17

Samazināt palielināt tekstu

Turpinot darba vizīti Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV), Ministru prezidents Aigars Kalvītis šodien, 1.novembrī, Vašingtonā tikās ar ASV finanšu ministra vietnieku Robertu Kimmitu (Deputy Secretary of the U.S. Treasury Robert M. Kimmit).

Ministru prezidents iepazīstināja ASV finanšu ministra vietnieku ar Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstības tendencēm, atzīmējot arvien pieaugošo ASV kapitāla līdzdalību gan finanšu sektorā, gan investīciju projektos.

Aigars Kalvītis informēja par veiktajiem pasākumiem Latvijas finanšu sektorā cīņā ar naudas atmazgāšanu, kur valdība pēdējo gadu laikā veikusi apjomīgu darbu, veidojot pastāvīgu dialogu ar bankām, uzraudzības un tiesībsargājošām iestādēm un starptautiskajiem partneriem. Šī darba rezultātā ir sasniegta augsta finanšu darījumu caurskatāmības pakāpe.

Ministru prezidents akcentēja: ”Valdības sistemātiskais un mērķtiecīgais darbs finanšu un banku sektora attīstības jautājumos apliecina mūsu ieinteresētību nostiprināt Latviju kā reģionālu finanšu centru, kura tālākā attīstībā esam ieinteresēti cieši sadarboties ar ASV valdību un partneriem".

Latvijas valdība un Finanšu un kapitāla uzraudzības komisija uzskata par nepieciešamu attīstīt dialogu ne tikai ar ASV Finanšu ministriju, bet arī ar individuāliem ASV štatu finanšu sektora regulatoriem Svarīgs solis šī dialoga attīstībā būs rītdien paredzētā sadarbības memoranda parakstīšana starp Finanšu un kapitāla uzraudzības komisiju un Ņujorkas regulatoru.

www.mk.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Aigars Kalvītis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv