Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Ministru prezidents ar ES enerģētikas komisāru pārrunāja Latvijai un ES aktuālus jautājumus

Publicēts 2007-10-17 12:23:09

Samazināt palielināt tekstu

15.oktobrī, Ministru prezidents Aigars Kalvītis tikās ar Eiropas Savienības enerģētikas komisāru Andri Piebalgu un pārrunāja Latvijai un Eiropas Savienībai aktuālus jautājumus.

Ministru prezidents un ES komisārs apmainījās ar viedokļiem par izredzēm panākt vienošanos par ES Reformu līgumu šā gada 18.un 19.oktobra neformālajā Eiropadomes sanāksmē Lisabonā. Puses bija vienisprātis, ka jaunais līgums būtiski uzlabotu ES institūciju darbu, palielinātu demokrātiju un atklātību ES darbībā un dotu iespēju nacionālajiem parlamentiem aktīvāk piedalīties ES likumdošanas radīšanā.

Aigars Kalvītis un Andris Piebalgs pārrunāja virkni nozīmīgu enerģētikas jautājumu un īpašu uzmanību veltīja atjaunojamās enerģijas izmantošanas palielināšanai Eiropas Savienībā pēc 2020.gada.

Valdības vadītājs un ES komisārs apsprieda Baltijas reģiona energoapgādes jautājumus – jaunas atomelektrostacijas celtniecības projektu Ignalinā (Lietuvā), enerģijas starpsavienojumu veidošanu Baltijas valstīs un Ziemeļvalstīs, kā arī energoefektivitātes uzlabošanas jautājumus.

www.mk.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Aigars Kalvītis; Andris Piebalgs;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv