Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts iestādes un politika

Ministru prezidents iesniedzis paziņojumu par atkāpšanos

Publicēts 2007-12-06 00:09:04

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 5.decembrī Ministru prezidents Aigars Kalvītis Latvijas Valsts prezidentam Valdim Zatleram un Saeimas priekšsēdētājam Gundaram Daudzem iesniedza paziņojumu par valdības atkāpšanos.

"Paziņoju par savu atkāpšanos no Ministru prezidenta amata un līdz ar to arī par visa Ministru kabineta atkāpšanos. Atbilstoši Ministru kabineta iekārtas likuma 9.pantam Ministru kabinets turpinās pildīt amata pienākumus līdz brīdim, kad pie amata pienākumu pildīšanas stāsies jaunais Ministru kabinets," teikts Ministru prezidenta paziņojumā.

Vienlaikus Ministru prezidents A.Kalvītis uzsver, ka valdība savas darbības laikā ir panākusi Latvijai būtisku jautājumu sakārtošanu. Piemēram, panākusi vēsturisku vienošanos par Latvijas un Krievijas robežlīguma parakstīšanu; pirmo reizi izstrādājusi pārpalikuma budžetu 1% apmērā no iekšzemes kopprodukta, domājot par Latvijas ekonomikas ilgtspējīgu attīstību un makroekonomiskās situācijas stabilizāciju. Tāpat praktiski pabeigta administratīvi teritoriālā reforma, kuras īstenošana ilgst jau vairāk nekā 10 gadus.

Pašreizējā Ministru prezidenta Aigara Kalvīša valdība darbojas kopš 2006.gada 7.novembra. Kopumā Ministru prezidenta amatā A.Kalvītis nostrādājis vairāk nekā 3 gadus.

www.mk.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Aigars Kalvītis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv