Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts iestādes un politika

Ministru prezidents pieprasa skaidrojumu par ekstra klases auto nepieciešamību Daugavpils NMPS

Publicēts 2009-07-25 16:46:42

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 24.jūlijā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis nosūtījis rezolūciju Veselības ministrei Baibai Rozentālei, kurā lūdz nekavējoties sniegt paskaidrojumu par vieglās pasažieru automašīnas iegādes Daugavpils NMPS vajadzībām tehniskās specifikācijas prasību pamatojumu. „Situācijā, kad valstī ir krīze un Veselības ministrija brīdina par iespējamu slimnīcu darbības apturēšanu finansējuma trūkuma dēļ, Daugavpils  pašvaldības neatliekamās medicīniskās palīdzības stacija ir izsludinājusi cenu aptauju par automašīnas iepirkumu „ tiešajām darba vajadzībām”  ar aprīkojumu, kas ir atbilstošs Valsts prezidenta līmenim,” rezolūcijā uzsver Ministru prezidents.

Turklāt izsludinātajā iepirkuma konkursā var piedalīties tikai Mersedes Benz un Audi markas automašīnu tirgotāji, jo tikai šajos auto modeļos pieejamas, piemēram, LED lampas un citi specifiski aprīkojumi (pielikumā).

Valdības vadītājs uzsver, ka „nav saprotams, kādēļ automašīnai, ko lietos NMPS darba vajadzībām jābūt ar ādas sēdekļiem, bi ksenona lampām, hroma apdarēm un tamlīdzīgām ekstra lietām”.

www.mk.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv