Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts iestādes un politika

Ministru prezidents saņēmis apsveikumus no pasaules līderiem

Publicēts 2009-04-07 23:29:09

Samazināt palielināt tekstu

Mēneša laikā kopš stāšanās amatā šī gada 12. martā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis ir saņēmis apsveikumus no Eiropas un citu pasaules valstu, kā arī starptautisko organizāciju vadītājiem, tostarp no Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Žozē Manuela Barrozu (José Manuel Barroso), Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāra Bana Kimūna (Ban Ki-moon), ASV prezidenta Baraka Obamas (Barack Obama), kā arī Dānijas, Francijas, Lielbritānijas, Polijas, Rumānijas, Spānijas, Somijas, Šveices un Vācijas valdību vadītājiem.

ANO Ģenerālsekretārs Bans Kimūns (Ban Ki-moon) savā apsveikuma vēstulē pauž cerību, ka V. Dombrovska vadībā Latvija turpinās aktīvi darboties Apvienoto Nāciju Organizācijā, „meklējot risinājumus, lai stātos pretī izaicinājumiem, kas rodas pasaulē, kurā arvien palielinās valstu savstarpējā atkarība”.

Savukārt, Rumānijas premjerministrs Emīls Boks (Emil Boc) savā vēstulē aicināja padziļināt Latvijas un Rumānijas dialogu, uzsverot: „Eiropai un starptautiskajai sabiedrībai šobrīd ir jārisina nopietni ekonomiski un politiski uzaicinājumi. Tagad vairāk nekā jebkad solidaritātei ES dalībvalstu vidū ir liela nozīme, lai pārvarētu sarežģīto ekonomisko situāciju.”

www.mk.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valdis Dombrovskis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv